توسط فاطمه سجادی در ۷ آذر ۱۳۹۹ , ۱۸:۱۴

با پیشرفت تکنولوژی بازی ‌های استراتژِی موبایلی و به دنبال آن بازی‌ های استراتژیک آنلاین اندروید نیز بسیار پیشرفت کرده اند. طراحی بازی استراتژیک خوب کار دشواری است و به دلیل همین دشوار بودن است که تمام بازی‌ های استراتژی خوب نیستند. بسیاری از شرکت های تولیدکننده بازی، اقدام به تولید بازی ‌های استراتژِیک آنلاین برای اندروید و ios کرده اند. پیش‌تر به سراغ بهترین بازی‌ های جنگی اندروید آنلاین که باید تجربه کنید در این مقاله رفتیم و حالا نوبت به بازی های استراتژیک آنلاین اندروید و آیفون رفتیم پس اگر شما نیز علاقه‌مند به بازی ‌های استراتژیک آنلاین هستید در ادامه این مقاله همراه دنیای بازی باشید تا با بهترین بازی‌ های استراتژیک آنلاین اندروید و آیفون آشنا شوید.

برترین بازی‌های استراتژیک آنلاین اندروید و آیفون

در ادامه بهترین بازی‌ های استراتژیک آنلاین اندروید را بررسی خواهیم کرد که شما می‌توانید بر روی هر دو سیستم‌عامل اندروید و آیفون آن‌ها را نصب‌کرده و لذت بازی آنلاین را تجربه کنید.

بازی آنلاین استراتژیک Clash Royale

بازی استراتژیک آنلاین Clash Royale یکی از پرطرفدارترین  بازی‌های آنلاین استراتژی برای گوشی‌های همراه است. از جمله دلایل محبوبیت این بازی می‌توان قابلیت نصب بر روی هر دو سیستم‌عامل اندروید و آیفون و همچنین امکان بازی استراتژیک آنلاین به صورت چندنفره و همزمان اشاره کرد. سازنده‌ی این بازی Super Cell است که شهرت زیادی در زمینه تولید بازی‌های موبایلی دارد. بازی محبوب و پرطرفدار کلش اف کلنز نیز محصول این شرکت است. در نگاه اول به نظر می‌آید که بازی Clash Royale مشابه بازی کلش اف کلنز است درحالی‌که شباهت Clash Royale و کلش اف کلنز تنها در سبک بازی ظاهری و کارتی است. نحوه شروع بازی Clash Royale بدین صورت است که شما با انتخاب تعداد هشت عدد از کارت‌های مختلفی که در بازی وجود دارد وارد محیط بازی می‌شوید. شما برای پیروزی در بازی و شکست دشمنان باید در حین بازی کارت‌های مختلفی را جمع‌آوری کنید.

موفقیت شما در بازی استراتژیک Clash Royale منوط به ارتقای کارت‌ها و فعالیت‌هایی است که می‌توانید انجام دهید در این صورت است که شما می‌توانید با جایگزین کردن درست نیروهای خود پیروز این بازی استراتژی  آنلاین باشید. نبرد در بازی Clash Royale بدین صورت است که شما باید در مدت زمان کوتاهی باید برنده شوید و اگر بازی برنده‌ای نداشته باشد زمانی به عنوان وقت اضافه در نظر گرفته می‌شود که تنها شانس شما برای پیروزی است. پس از پایان وقت اضافه اگر بازی برنده‌ای نداشت، بازی استراتژی به صورت مساوی و بدون برنده تمام می‌شود. یکی از رکن های اصلی بازی آنلاین استراتژیک Clash Royale توانایی شما در مدیریت الکسیر و استفاده از کارت‌ها در حین بازی استراتژیک است، شما باید برای استفاده از هر کارت الکسیر مشخصی را وارد کنید و هر کارت با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد الکسیر متفاوتی نیاز دارد.

Clash Royale یکی از بهترین بازی‌های استراتژیک آنلاین است، طراحی خاص این بازی قابلیت ارائه شدن گیم پلی به صورت عمودی را ارائه می‌دهد که در بازی‌های استراتژی آنلاین یک مزیت محسوب می‌شود. علاوه بر این Clash Royale به شدت بازی مخاطب محوری است و رابط کاربری آسانی دارد. درست است که بازی استراتژیک آنلاین Clash Royale رایگان است اما شما در طول بازی برای باز کردن صندوق های جایزه نیاز به سکه و الماس دارید که اگر موفق به جمع‌آوری آن نشده باشید، با قرار دادن پیشنهادهای  مختلف شما را برای خرید بازی ترغیب می‌کند.

بازی آنلاین استراتژیک اندروید

شما می‌توانید به راحتی از لینک های زیر بازی آنلاین استراتژیک Clash Royale را برای اندروید و آیفون دانلود کنید.

بازی استراتژیک آنلاین Clash Royale اندروید

بازی آنلاین استراتژیک Clash Royale آیفون

بازی استراتژیک آنلاین Tropico

بازی آنلاین استراتژی Tropico شما را در قالب یک دیکتاتور قرار می‌دهد. شما حاکم یک  کشور هستید و تمام کشور تحت حکومت شماست. این کشور در آمریکای جنوبی قرار دارد. بازی استراتژیک Tropico تا به حال در شش سری به صورت آنلاین عرضه شده است. اگر به سبک بازی‌های استراتژی آنلاین در قالب شهرسازی علاقه دارید، Tropico انتخاب خوبی برای شما است. شما در بازی Tropico قدرت تام دارید و می‌توانید کشور را به هر صورتی که دوست دارید اداره کنید، شما باید بتوانید از طریق استراتژی های درست در حین بازی توریست جدی کنید، مسائل دیپلماسی را پیش ببرید و باقدرت های برتر دنیا تجارت کنید. تمام مسئولیت زندگی افرادی که در کشور هستند بر عهده‌ی شماست شما باید بتوانید در طول بازی منطقه تحت حکم‌فرمایی خودتان را با ساختن کارخانه، مزرعه، جاده، مدارس و پایگاه‌های نظامی ارتقا دهید. اگر در کار خود موفق نباشید باید خود را برای مقابله با اعتراضات مردمی آماده کنید. دلیل اصلی محبوبیت بازی Tropico تمرکز بر روی جنبه‌های سیاسی بود. شما می‌توانید برای پیروزی در انتخابات تبلیغ کنید تا بتوانید پیروز باشید. متأسفانه شما در بازی Tropico می‌توانید بازی‌های سیاسی و دروغ و رشوه را نیز تجربه کنید.

بازی های استراتژیک آنلاین اندروید

اگر شما هم علاقه‌مند به این سبک از بازی‌های آنلاین استراتژیک هستید پیشنهاد می‌کنیم حتماً این بازی باتجربه کنید. شما می‌توانید این بازی را از لینک های زیر دانلود کنید.

بازی استراتژیک آنلاین Tropico برای اندروید

بازی آنلاین استراتژیک Tropico برای آیفون

بازی استراتژیک آنلاین Mafia City

بازی آنلاین استراتژیک Mafia City یکی دیگر از بازی‌های محبوب سبک استراتژی در بازار محسوب می‌شود. طراحی بصری و جلوه‌های زیبای بازی Mafia City باعث جذب مخاطبان می‌شود. نحوه بازی Mafia City کاملاً مشابه با سبک سنتی بازی است و شما باید شهروندان را از بازی خارج کنید. نقش ها کاملاً مخفی به هر فرد داده می‌شوند و تقسیم بدنی نقش‌ها توسط روایتگر بازی یا همان گاد انجام می‌شود. در شکل آنلاین بازی استراتژی Mafia City شما می‌توانید برای اختصاص دادن نقش‌ها از نرم‌افزار کمک بگیرید. تیم ها در نهایت به دو گروه ۱۳ نفره تقسیم می‌شوند و هر گروه شامل سه نفر مافیا، یک کارآگاه، یک دکتر، یک روایتگر و هشت شهروند است. این سبک از بازی استراتژی آنلاین معمولاً برای همه‌ی افراد جالب نیست و به افرادی توصیه می‌شود که بازی سنتی مافیا علاقه زیادی دارند. اگر شما هم از افرادی هستید که به بازی مافیا علاقه دارید پیشنهاد می‌کنم از لینک های زیر بازی آنلاین استراتژیک Mafia City را دانلود کنید.

بهترین بازی استراتژیک آنلاین اندروید

Mafia City را نصب کنید و تجربه‌ی بازی آنلاین مافیا را از دست ندهید.

بازی آنلاین استراتژیک Mafia City برای اندروید

بازی آنلاین استراتژیک Mafia City برای ios

بازی آنلاین استراتژیک Clash of Clans

بازی استراتژیک Clash of Clans یکی از مهم‌ترین و پر مخاطب‌ترین بازی‌های استراتژی آنلاین برای گوشی‌های هوشمند به حساب می‌آید. بازی Clash of Clans از دو رکن اصلی دفاع و حمله تشکیل می‌شود شما باید مدام آنلاین باشید و حساب خود را جک کنید تا گرفتار حمله‌ی ناگهانی دشمنان نشوید. بازی استراتژی Clash of Clans در اویل معرفی سر و صدای زیادی به پا کرد و اغلب افراد مشغول استفاده از آن بودند. شما به عنوان رهبر دهکده باید قوا و نیروهای خود را در برابر هجوم بیگانگان و حملات دشمنان تقویت و تجهیز کنید، برای تحقق این هدف شما باید سکه جمع‌آوری کدید که یکی از راه‌های به دست آوردن سکه در طول بازی پیروزی در مقابل دشمنان است.

علاوه بر این شما می‌توانید در کلن‌های مختلف عضو شوید و در بازی بین کلن‌ها نیز شرکت کنید. اگر عضو کلن شدید به دیگران کمک کنید تا آن‌ها هم در صورت نیاز به شما در برابر دشمنان کمک کنند. اگر در کلنی حضور دارید که شخصی به شما کمک نمی‌کند و یا درخواستی برای نیرو نیست از کلن خارج شوید و در کلن دیگری عضو شوید.

دانلود بازی های استراتژیک اندروید

شما می‌توانید به راحتی از لینک های زیر برای نصب بازی اقدام کنید:

بازی آنلاین استراتژیک Clash of Clans برای اندروید

بازی آنلاین استراتژیک Clash of Clans برای ios

در مقاله‌ی بهترین بازی‌ های استراتژیک آنلاین اندروید لیستی از محبوب‌ترین بازی ‌های آنلاین استراتژیک اندروید و آیفون را معرفی و بررسی کردیم. تمام این بازی‌ها از معروف‌ترین بازی‌های استراتژی آنلاین به حساب می‌آیند. به طور کلی تمام بازی‌های آنلاین که برای گوشی‌ها طراحی می‌شوند به دلیل نمایشگر کوچک تر گوشی‌های همراه باید از پلتفرم قوی تری برخوردار باشند. تمام تلاش ما در این مقاله معرف بازی‌های استراتژی مختص گوشی‌های هوشمند بود. اگر به این سبک از بازی‌های آنلاین علاقه‌مند هستید حتماً بازی‌های معرفی‌شده را امتحان کنید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “بهترین بازی‌ های استراتژیک آنلاین اندروید و آیفون که باید تجربه کنید”

  1. ali.ya گفت:

    فکر نکنم هیشکی از ایرانیا تا حالا Tropico رو از گوگل پلی دانلود و بازی کرده باشه , هیچ کامنت فارسی ای در بخش نظرات وجود نداره. اندروید من ۸.۱ هست نوشته بود با دستگاه شما سازگار نیست نتونستم دانلودش کنم

    ۱ ۰