بازی بعدی Metro برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل بعد در دست ساخت است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۶ آذر ۱۳۹۹ , ۱۳:۵۶

استویدیوی ۴A Games خبر داد که عنوان بعدی Metro برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل بعد در دست ساخت است. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

به غیر از انتشار خبر عرضه‌ی بازی Metro Exodus برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵  و ایکس باکس سری ایکس / اس در سال آینده ، استودیوی ۴A Games در پستی در وبلاگ رسمی خود کمی بیشتر در مورد عنوان بعدی این سری که در دست ساخت است توضیح داد. به گفته‌ی سازندگان بازی جدید برای کنسول های نسل نهم و رایانه های شخصی در حال ساخت است و موتور بازی بطور کامل مورد بازبینی قرار گرفته تا نهایت استفاده را از قدرت سخت‌افزارهای نسل جدید ببرد و از فناوری رهگیری پرتو (Ray-Tracing) پشتیبانی خواهد کرد.

اگرچه جزئیات دقیق‌تری از این پروژه فاش نشد ، اما  استودیوی سازنده متعهد شده تا بهترین تجربه‌ی داستانی را در مد تک‌نفره به بازیکنان ارائه دهد و همراه با آن تمامی تلاش خود را برای خلق بازی های بهتر انجام دهد، علاوه بر این استودیو قصد دارد خواسته‌های طرفداران را برآورده کند و حس هیجان را درون آن‌ها بوجود آورد. همانطور که قبلا گفته شد استودیوی  ۴A Games در کنار ساخت عنوان تک‌نفره به دنبال ساخت یک بازی چند نفره نیز در همان جهان است.

استودیو ۴A Games در این باره گفت:

به عنوان یک استودیوی کوچک، ما هرگز نتوانسته‌ایم  بلندپروازی‌های خود را به حقیقت تبدیل کنیم و ایده های ما هرگز نتوانسته‌اند از مرحله نمونه اولیه فراتر روند. اما با تجربه شرکت Saber Interactive در ساخت بازی‌های آنلاین، ما اکنون به طور فعال در حال بررسی طرح‌های چند نفره هستیم که راهی جدید را برای تجربه دنیای  Metro به ما ارائه می‌دهد.

به گفته‌ی سازندگان این تلاش صرفاً در جهت دنبال کردن ترندهای روز نیست بلکه هدف اصلی ایجاد تجربه‌ای است که با فضای Metro سازگار باشد. ۴A Games همینطور اظهار کرد که یک تیم اختصاصی برای ساخت بخش چند نفره وجود دارد و تاثیری بر کار تیم توسعه‌دهنده‌ی بخش تک نفره نخواهد گذاشت.

استودیو ۴A Games همچنین خاطر نشان کرد که این طرح‌ها هنوز به طور کامل قطعی نشده‌اند:

هیچ یک از طرح‌های مذکور به این معنی نیستند که بازی بعدی Metro فقط بک عنوان چند نفره خواهد بود. یا اینکه بخش‌های ‌تک‌نفره و چند نفره بصورت یکپارچه در یک بازی هستند. ما هنوز در حال بررسی هستیم، اما بدانید که ما کاملاً متعهد به ساخت بازی تک‌نفره و روایت – محوری در دنیای Metro هستیم که طرفداران ما کاملاً با آن آشنا هستند و آن را دوست دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: