بازی Tetris Effect

خالق بازی Tetris Effect درحال کار روی پروژه ی بعدی خود است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۴ آذر ۱۳۹۹ , ۲۲:۴۵

خالق بازی Tetris Effect در توییتر خود اعلام کرد که در حال کار روی پروژه‌ی بعدی است. با دنیای بازی همراه باشید.

سال گذشته بود که با انتشار Tetris Effect همگان متعجب شدند. این بازی، عنوان کلاسیک تتریس را با طراحی صوتی و بصری هیجان‌انگیز تلفیق کرد و تجربه‌ای فراموش نشدنی را به ارمغان آورد. اثر مذکور به تازگی با یک حالت چند نفره جدید، که به‌شدت هم خوب است، به خانواده کنسول Xbox راه پیدا کرد. اکنون به‌نظر می‌رسد که مرد پشت آن، در حال کار روی پروژه بعدی خود است.
آقای تتسویا میزوگوچی، در توییتر رسمی خود تأیید کرد که به ماجراجویی بعدی خود منتقل شده است. میزوگوچی علاوه بر Tetris Effect، روی عناوین Rez و Child of Eden نیز کار کرده است. بازی جدید این توسعه دهنده خلاق، با مفهوم سینستزی ساخته می‌شود، که همه‌چیز در مورد تلفیق کردن احساسات مختلف مانند بینایی و شنوایی برای تجربه‌های منحصربفرد است. استودیوی Enhance در حال کار روی بازی دیگری به نام Humanity است که سال گذشته معرفی شد، اما به‌نظر نمی‌رسد که آن پروژه مربوط به آقای Mizuguchi باشد.
بازی Tetris Effect: Connected هم اکنون برای X / S Xbox ، Xbox One و PC در دسترس است. بازی پایه و بدون محتوای چند نفره Connected نیز برای دارندگان PS4 در دسترس قرار دارد و بخش چند نفره نیز در تاریخی نامعلوم برای آن منتشر خواهد شد.

منبع gamingbolt

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: