واکین فینکس

واکین فینکس در حال مذاکره برای بازی در فیلم بعدی آری آستر است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۴ آذر ۱۳۹۹ , ۱۸:۱۸

طبق اخبار منتشر شده برنده‌ی اسکار، واکین فینکس در حال مذاکره برای بازی در فیلم ترسناک بعدی آری ستر است. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

به گزارش سایت Discussing Film، برنده اسکار واکین فینکس در حال مذاکره برای بازی در نقش اصلی فیلم ترسناک بعدی آری آستر به نام Beau is Afraid  است. این فیلم سومین پروژه سینمایی است که آری استر کارگردانی آن را پس از کار بر روی دو فیلم تحسین برانگیز Hereditary با هنرنمایی تونی کولت و Midsommar  با بازی فلورانس پیو، بر عهده می‌گیرد.

 

Beau is Afraid عنوانی ترسناک و سورئالیستی توصیف شده است و داستان مردی بسیار مضطرب اما خوش بر و رو به نام بو را روایت می‌کند که به دلیل نبود پدری که هرگز او را ندیده است، رابطه‌ی سردی با مادر مغرور خود دارد.

در خلاصه‌ی داستان این فیلم آمده است:

بو از مرگ مادرش در شرایطی مرموز مطلع می‌شود و هنگام سفر به خانه حقیقت نگران کننده‌ای را درباره‌ی گذشته خود کشف می‌کند. او در طول سفرش با تهدیداتی مختلف و فرا طبیعی رو به رو می‌شود.

پروژه این کار مجدداً توسط آری آستر نوشته و کارگردانی خواهد شد و تهیه و تولید آن نیز توسط خود استر و استودیوی وی Square Peg انجام ‌می‌شد. در حال حاضر هیچ توزیع کننده‌ای برای این فیلم معرفی نشده است اما با توجه به سابقه‌ی همکاری کمپانی A24 با استر در فیلم های قبلی خود ، امکان دارد این شرکت امتیاز این پروژه را بدست آورد.

فینکس به خاطر بازی و اجراهای تحسین برانگیز خود در فیلمهایی مانند Gladiator (گلادیاتور)، Walk the Line  (سربه راه باش)، The Master  (استاد) ، او،  You Were Never Really Here (تو هرگز واقعاً اینجا نبودی) و Joker (جوکر) که اولین جایزه اسکار را برای بهترین بازیگر برای او به ارمغان آورد، شهرت دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: