بازی Crusader Kings 3

آپدیت جدید بازی Crusader Kings 3 بخش طراحی شخصیت بازی را گسترده‎‌تر می‌کند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۴ آذر ۱۳۹۹ , ۱۷:۵۰

جدیدترین آپدیت بازی Crusader Kings 3 که قرار است فردا منتشر شود، بخش طراحی شخصیت بازی را گسترده‌تر از قبل می‌کند و این موضوع تنها محدود به ویژگی‌های ظاهری نخواهد بود. با دنیای بازی همراه باشید.

مجموعه Crusader Kings همواره فرنچایزی مطرح و شناخته شده در میان مخاطبان گیم بوده‌است اما، بازی Crusader Kings 3 این مجموعه را وارد یک سطح دیگر از موفقیت و محبوبیت کرده‌است. نسخه سوم مجموعه طبق آخرین آمار بالغ بر یک میلیون نسخه به فروش رفته‌است و با در نظر گرفتن عرضه بازی روی سرویپس گیم پس از همان روز انتشار، این آمار بسیار جالب توجه است. مانند نسخه‌های گذشته، نسخه سوم نیز قرار است با آپدیت‌های متعدد خود را گسترش دهد و بهبود بخشد. آپدیت جدید بازی، طیف وسیع از انتخاب را به مخاطب ارائه می‌کند.

طراح و توسعه خاندان پادشاهی خود همیشه بخش جدانشدنی مجموعه Crusader Kings بوده‌است. آپدیت جدید بازی بخش طراحی حاکم را از چندین نظر گسترش می‌دهد و این موضوع تنها محدود به بخش ظاهری نیست و وضعیت و ویژگی‌های شخصیت خود را نیز می‌توانید شخصی سازی کنید. این آپدیت در نسخه‌های پیشین در قالب یک DLC پولی ارائه می‌شد اما، نسخه سوم این آپدیت را به رایگان در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

اطلاعات جدیدی از بازی Crusader Kings 3 منتشر شد

احتمالا با بازی Crusader Kings 3 آشنایی کافی دارید. عنوانی که در سبک استراتژی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی دانست که در سال ۲۰۱۲ آخرین نسخه آن عرضه شده بود و در روزهای گذشته نسخه سوم این مجموعه برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کاربران ایکس باکس گیم پس (Xbox Game Pass) عرضه شد. این عنوان یکی از برترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ است که با نظرات بسیار مثبت کاربران و منتقدان همراه بوده و عملا کمپانی پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) و پارادوکس دولوپمنت استودیو (Paradox Development Studio) را رو سفید کرده است.

یادداشت‌های مختلفی از سوی سازندگان در بلاگ آن‌ها منتشر می‌شود که هر سری به تغییراتی که ممکن است در آینده اعمال شود یا روند ساخت عناوینی که منتشر کردند می‌پردازد. یکی از بزرگ‌ترین یادداشت‌هایی که به ثبت رسیده به تغییر هوش مصنوعی بازی نسبت به عناوین قبلی این مجموعه اشاره می‌کند. طبق این یادداشت سیستم‌های برنامه‌نویسی جدید باعث کمک به تعادل بهتر بازی شده و هوش مصنوعی کاراکتر ها در مواجه با دشمنان و دستورات بسیار هوشمندانه‌ تر از گذشته عمل می‌ کنند که بازیکنان را در انجام ماموریت‌ها ناامید نکنند.

طبق این یادداشت مشخص شد که کمپانی پارادوکس دولوپمنت استودیو برنامه‌های جامع و منظمی برای حمایت از جامعه مادسازها دارد که مادهای آن‌ ها با محتوای الحاقی‌ای که سازندگان در نظر دارند، یکی شده و تاثیرات مثبتی بر روی عملکرد بخش Campaing برای بازیکنان داشته باشد. همانطور که گفته شد هم اکنون بازی Crusader Kings 3 برای رایانه‌ های شخصی از طریق فروشگاه استیم و سرویس ایکس باکس گیم پس در دسترس خواهد بود.

نظرات خود را پیرامون حمایت‌های استودیوی پارادوکس از بازی Crusader Kings 3 را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: