بازی Monster Hunter Stories

کپکام قصد عرضه بازی Monster Hunter Stories را برای نینتندو سوئیچ ندارد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۳ آذر ۱۳۹۹ , ۱۶:۰۴

تهیه کننده بازی Monster Hunter Stories در تازه‌ترین اظهار نظر خود اعلام کرد تام تمرکز او و تیم سازنده روی توسعه نسخه دوم مجموعه است و بنابراین آن‌ها قصد ندارد نسخه اول را برای کنسول نینتدو سوئیچ پورت کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

عنوان Monster Hunter Stories 2 سال آینده برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه می‌شود و افرادی که موفق به تجربه نسخه اول آن روی کنسول ۳DS شده‌اند، بار دیگر این فرصت را پیدا می‌کنند که خود را در جهان این مجموعه نقش-آفرینی داستان محور غرق کنند. سازندگان پیشتر اعلام کرده بودند نسخه دوم رویه بسیار متفاوتی نسبت به نسخه اول را در پیش خواهد گرفت و تفاوت‌های آن بسیار آشکار خواهد بود. با توجه به اینکه زمان زیادی از عرضه نسخه اول می‌گذرد، بسیاری از هواداران خواهان عرضه یک نسخه پورت شده از بازی Monster Hunter Stories برای کنسول نینتندو سوئیچ بودند.

آقای Ryozo Tsujimoto، تهیه کننده نسخه دوم در مصاحبه‌ای با وبسایت Gamereactor اعلام کرد سازندگان در حال حاضر برنامه‌ای برای پورت این بازی برای کنسول نینتدو سوئیچ ندارند. البته طرفداران از حیث داستانی با مشکل مواجه نخواهند شد زیرا که داستان نسخه دوم کاملا مستقل و منحصر به فرد روایت می‌شود و یکی بودن جهان بازی با نسخه اول، ایرادی را ایجاد نمی‌کند.

در حال حاضر برنامه‌ای برای پورت نسخه سوئیچ نداریم اما، خطاب به آن دسته از هوادارانی که فکر می‌کنم داستان دو نسخه مرتبط با یکدیگر است و باید داستان نسخه اول را بدانند تا بتوانند از نسخه دوم لذت ببرند، می‌گویم با اینکه این دو بازی در یک جهان روایت می‌شوند اما، داستان نسخه دوم طوری نوشته شده که هر بازیکنی بتوانند خودش را به راحتی در داستان آن غرق کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: