بازی Balan Wonderworld

تماشا کنید: تریلر جدیدی از بازی Balan Wonderworld منتشر شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۳ آذر ۱۳۹۹ , ۱۳:۳۰

تریلر سینمایی جدید بازی Balan Wonderworld نگاهی اجمالی به دنیای زیر آب آن می‌اندازد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت اسکوئر انیکس تریلر سینمایی جدیدی را از فصل زیر آب این بازی پلتفرمر منتشر کرد. این عنوان توسط سازندگان بازی Sonic the Hedgehog در حال ساخت است و از زمانی معرفی آن ما شاهد چشم‌انداز‌های متنوع و هیجان‌انگیز از دنیای رنگارنگ این بازی بوده‌ایم.

Balan Wonderworld بازی با دوازده روایت داستانی مختلف است که هر کدام از بازیکنان را به مکانها و دنیاهایی جدید و منحصر به فرد می‌برد، که ترکیب زیبایی از دنیای واقعی و فانتزی را به وجود می‌آورد.

بازی Balan Wonderworld  در تاریخ ۲۶ مارس سال ۲۰۲۱ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ ، ایکس باکس وان ، پلی‌استیشن ۵  ، ایکس باکس سری ایکس / اس و  نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

تماشا کنید:باکس آرت و افتتاحیه سینمایی بازی Balan Wonderworld رونمایی شد

امروز در حساب توییتری بازی Balan Wonderworld از باکس آرت و افتتاحیه سینمایی این بازی رونمایی شد.برای اطلاعات بیشتر با سایت دنیای بازی همراه باشید.

ما در دنیای وحشتناک و تاریکی زندگی می‌کنیم که چیزی بیش از یک مبارزه برای زنده ماندن نیست زیرا ثروتمندان و قدرتمندان با زندگی ما بازی می‌کنند و در حالی که انسان های خوب توسط مشکلات مختلف خرد می‌شوند،افراد بدکار جای آن‌ها را می‌گیرند.به همین دلیل همیشه خوب است که کمی تعادل را با عناوین سرگرم کننده و رنگارنگی مانند Balan Wonderworld برقرار کنیم.
بازی Balan Wonderworld در اوایل امسال معرفی شد و ما اخیراً فهمیدیم که در ماه مارس منتشر می‌شود.امروز،استودیو سازنده از باکس آرت و افتتاحیه سینمایی این بازی رونمایی کرد.شروع بازی به همان اندازه که قبلا‌ دیده‌ایم رنگارنگ و جادویی است.این بازی یک پلتفرمر ۳D می‌باشد.در این بازی شما باید با استفاده از قابلیت‌های لباس‌هایی که جمع آوری می‌کنید،در ۱۲ جهان به کاوش بپردازید.شما می‌توانید افتتاحیه سینمایی و باکس آرت بازی که در آخر تریلر نمایش داده می‌شود را از اینجا تماشا کنید.

اثر مذکور در تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۲۱ برای PlayStation 5 ، PlayStation 4 ، Xbox Series X ، Xbox Series S ، Xbox One ،Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: