فیلم Black Panther 2

فیلم‌برداری فیلم Black Panther 2 در ماه ژوئیه ۲۰۲۱ شروع خواهد شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲ آذر ۱۳۹۹ , ۲۳:۳۲

به گزارش سایت هالیوود ریپورتر، فیلم‌برداری فیلم Black Panther 2 قرار است از ماه ژوئیه سال ۲۰۲۱ آغاز شود. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

فیلم‌برداری این فیلم در آتلانتا آغاز خواهد شد و انتظار می رود حداقل شش ماه به طول انجامد. در ابتدا قرار بود که فیلم‎‌برداری این فیلم از ماه مارس سال ۲۰۲۱ شروع شود اما پس از مرگ دلخراش و غیرمنتظره ستاره‌ی فیلم چادویک بوزمن، روند ساخت آن متوقف شد.

با بازگشت بازیگران قبلی فیلم، لتیشیا رایت، وینستون دوک، لوپیتا نیونگو و آنجلا باست، فیلمبرداری فیلم Black Panther 2 آغاز خواهد شد، همچنین طبق گزارش‌های منتشر شده ستاره مکزیکی سریال نارکس ، تنوک هورتا در حال مذاکره برای بازی در نقش شخصیت شرور داستان است که هنوز هویت آن مشخص نیست. بعلاوه، به نظر می رسد شخصیت رایت، شوری ، در این قسمت نقشی پررنگ‌تر خواهد داشت.

فیلم Black Panther 2

هنوز خبر جدیدی در مورد برنامه‌ی استودیوی مارول برای انتخاب بازیگر جدید شخصیت پلنگ سیاه منتشر نشده. اما چند روز پیش، تهیه کننده اجرایی فیلم، ویکتوریا آلونسو با صراحت شایعات مربوط به استفاده‌ی بدل دیجیتالی بوزمن را در این دنباله تکذیب کرد. آلونسو همچنین خاطر‌نشان کرد که نویسندگان فیلم هنوز در حال کار بر روی روایت داستان هستند به نحوی که میراث بوزمن ارج نهاده شود. وی در این باره گفت:

فقط یک چادویک وجود داشت و او دیگر با ما نیست، متاسفانه پادشاه ما نه تنها در داستان بلکه در زندگی واقعی نیز از میان ما رفته است، و ما به کمی زمان نیاز داریم تا ببینیم که چگونه داستان را ادامه دهیم و این فصل را بعد از اتفاق غیر منتظره‌ای که برای ما افتاد بسازیم، صادقانه بگویم این اتفاق بسیار دردناک و آزاردهنده بود.

Black Panther 2 همچنان قرار است در تاریخ ۶ می ۲۰۲۲ به روی پرده‌ی سینما برود، اما احتمال زیادی وجود دارد که این تاریخ به تأخیر بیفتد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: