اکتیویژن بلیزارد برای دفتر آسیا اقیانوسیه خود افراد جدید استخدام می‌کند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲ آذر ۱۳۹۹ , ۱۶:۰۰

اکتیویژن بلیزارد به دنبال تعطیلی دفاتر ورسای ، فرانسه و لاهه ، هلند، اکنون برای آسیا اقیانوسیه به دنبال استخدام افراد جدیدی است تا برای عناوین آینده از آنها بهره گیرد. با دنیای بازی همراه باشید.

به گفته وب سایت MCV، تیم‌های بازاریابی، روابط عمومی و نشر همه قرار است به صورت دورکاری فعالیت کنند. سخنگوی اکتیویژن بلیزارد به MCV گفته است:

ما در حال بررسی این موضوع بودیم که چگونه می‌توانیم به بهترین وجه توانایی‌های خود را در سراسر کسب و کار ادغام کنیم و ضمن پیشرفت برای دستیابی به فرصت‌های رشد و رقابت در آسیا و اقیانوسیه کارآمد باشیم.

برای این منظور، ما گفتگوهایی را با کارمندان در مورد برنامه‌ای برای متمرکز کردن برخی از نقش‌ها در منطقه سیدنی و در دفتر خود آغاز کردیم. تصمیماتی از این دست هرگز آسان نیستند و حمایت از کارمندان ما از طریق این فرآیند اولویت اول ما است.

اکتیویژن بلیزارد در فوریه گذشته گفته بود که قصد دارد میزان سرمایه خود را در سال ۲۰۱۹ هشت درصد کاهش دهد، که ۸۰۰ نفر از کارکنان پشتیبانی را دربرخواهد گرفت. اخیراً، مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد، Bobby Kotick گفته است که این شرکت قصد دارد بیش از ۲۰۰۰ نفر را ظرف یک سال استخدام کند تا پاسخگوی تقاضای آینده باشد.

به گفته ایشان کوید-۱۹ موجب شده تا برخی فعالیت‌ها به صورت دورکاری انجام شود. وی در گزارش مالی اکتیویژن اعلام داشت که این شرکت بزرگ‌ترین تیم را برای بازی WoW در نظر گرفته است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: