کمپانی Activision Blizzard

کمپانی Activision Blizzard قصد دارد تعدادی از نیروهای خود را اخراج کند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲ آذر ۱۳۹۹ , ۱۶:۰۳

بنابر گزارش وبسایت MCV کمپانی Activision Blizzard به دلیل کمبود منابع مالی قصد دارد سی تن از کارمندان بخش آسیا و اقیانوسیه خود را اخراج کند. این کارمندان از بخش‌های غیر از تیم توسعه بازی‌ها خواهند بود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

اوایل امسال بود که کمپانی Activision Blizzard دفاتر خود در هلند و فرانسه را تعطیل کرد و نیروهای این بخش‌ها را مرخص نمود و حال به دلیل مواجه با مشکل کمبود منابع مالی، این کمپانی قصد دارد در شعب آسیا و اقیانوسیه خود نیز دست به تعدیل نیرو بزند. طبق اطلاعات به دست آمده از وبسایت MCV کارمندان بخش روابط عمومی، نشر بازی‌ها و بازاریابی قربانیان اصلی این تصمیم خواهند بود. سخنگو ارشد کمپانی در این باره اینگونه توضیح می‌دهد:

مدت‌هاست در حال بررسی شرایط کمپانی هستیم و به دنبال راه‌هایی می‌گردیم که بتوانیم فرصت‌های جدیدی برای خود خلق کنیم و حضور خود را مانند گذشته در ای صنعت موثر و پر رنگ جلوه بدیم. قصد داریم که رقبابت نزدیکی با سایر کمپانی‌ها در آن منطقه [آسیا و اقیانوسیه] داشته باشیم.

ما با کارمندان آن مناطق گفتگو داشتیم و تصیم بر آن شد تا برخی وظایف را صرفا به یک سری افراد خاص واگذار کنیم. هیچ وقت اتخاذ چنین تصمیم‌های برای ما آسان نبوده و حمایت از کارکنان همیشه برای ما اولویت اصلی باقی می‌ماند.

فوریه سال ۲۰۱۹ نیز این کمپانی حدود هشت درصد از کارمندان یعنی چیزی در حدود ۸۰۰ نفر را اخراج کرد. علت این امر “مشکل حمایت از کارمندان” بیان شد. مدیرعامل اکتیویژن، آقای بابی کوتیک در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود آن‌ها بزودی نزید به ۲۰۰۰ کارمندان جدید را بسته به نیازمندی‌های خود برای توسعه عناوین جدید استخدام خواهند کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: