بازی Immortals Fenyx Rising

ایده ساخت بازی Immortals Fenyx Rising از یک مشکل درون بازی Assassin’s Creed odyssey نشأت گرفته است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲ آذر ۱۳۹۹ , ۱۸:۵۰

ایده ساخت بازی Immortals Fenyx Rising از یک باگ درون بازی Assassin’s Creed odyssey نشأت گرفته است. با دنیای بازی همراه باشید.

توسعه دهندگان بازی Assassin’s Creed odyssey پس از ساخت آن بازی در فضای یونان و اساطیر یونانی، به سراغ ساخت بازی Immortals Fenyx Rising یا همان Gods and Monsters رفتند. با این حال، شرایط منجر به تولید این IP جدید در واقع بسیار جالب است. سازندگان ابتدا به لطف باگی که در طول توسعه بازی Assassin’s Creed Odyssey با آن روبرو شده‌اند، ایده این بازی را دریافت کردند.
در طی مصاحبه ای با Game Informer، اسکات فیلیپس، کارگردان بازی اعلام کرد که تیم توسعه‌دهنده با مشکلی در بازی Assassin’s Creed odyssey روبرو شده بود که باعث میشد بازیکنان سوار کشتی خود شوند و با خدمه خود ملاقات کنند. اما آنها دیگر انسان نبودند بلکه غول‌های بزرگ تک‌چشم بودند. اگرچه بدیهی است که این مشکل برای Assassin’s Creed مناسب نیست، اما سازندگان از این باگ الهام گرفتند و بازی Immortals Fenyx Rising را خلق کردند.
مجموعه بازی‌های Assassin’s Creed از عناصر اسطوره‌ای به طور مکرر استفاده کرده است، به خصوص در سال‌های گذشته، مانند بسته الحاقی Fate of Atlantis، اما توسعه‌دهندگان همیشه باید برخی از محدودیت‌ها را در نظر داشته باشند. درنهایت توسعه‌دهندگان با Immortals Fenyx Rising توانستند عنوانی خارج از این چارچوب‌ها را خلق کنند.
بازی Immortals Fenyx Rising قرار است در تاریخ ۳ دسامبر(۱۳ آذر) برای PS5 ، Xbox Series X / S ، PS4 ، Xbox One ، Nintendo Switch ، PC و Stadia عرضه شود.

اولین نمایش بازی Immortals Fenyx Rising روی نینتندو سوئیچ منتشر شد.به نظر می‌رسد که این بازی روی نینتندو سوئیچ به خوبی اجرا می‌شود.با سایت دنیای بازی همراه باشید.

درحالی که کمپانی Ubisoft تاخیر‌های زیادی را برای بازی‌های مختلف در نظر گرفته است،اما در سه ماه آینده بازی‌های بیشتری از این کمپانی منتشر خواهد شد.بازی Watch Dogs Legion امروز منتشر شد،بازی Assassin’s Creed Valhalla در ماه نوامبر منتشر می‌شود و در آخرین ماه سال جاری یعنی دسامبر بازی Immortals Fenyx Rising را دریاف خواهیم کرد.تا کنون اطلاعات و تریلر‌های زیادی از این بازی منتشر شده است،اما اکنون اولین نگاه را به نسخه سوئیچ می‌اندازیم.
اگر دیروز Nintendo Direct Mini را تماشا کرده باشید،نمایش بازی برایتان آشنا به نظر می‌رسید زیرا اساساً همان مواردی است که در تریلرهای گذشته دیده‌ایم.این موضوع به ما نگاه برتر می‌دهد که Immortals در کنسول Nintendo چگونه به نظر می رسد،و صادقانه بگویم،خیلی هم بد نیست. اگرچه همانطور که انتظار دارید به طور واضح یک افت بصری وجود دارد،اما سبک هنری کارتونی آن به جبران این افت کیفیت کمک می‌کند و به نظر می‌رسد با فریم کاملاً پایدار اجرا می‌شود.
همچنین گزارش شده است که توسعه این بازی به اتمام رسیده است.شما از اینجا و در زیر می‌توانید ویدیوی مربوط به نمایش این بازی را تماشا کنید.

بازی Immortals Fenyx Rising در تاریخ ۳ دسامبر(۱۳ آذر) برای پلی استیشن ۵ ، پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس سری ایکس ، ایکس باکس سری اس ، ایکس باکس وان ، سوییچ ، رایانه‌های شخصی و استادیا منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: