بازی Among Us

تصویری از نقشه‌ی جدید بازی Among Us منتشر شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۳۰ آبان ۱۳۹۹ , ۱۷:۰۰

توسعه‌دهندگان بازی Among Us تصویری از نقشه‌ی جدید آن را در توییتر منتشر کردند و اعلام کردند که در مراسم TGA اطلاعات بیشتری از این نقشه منتشر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

از میان همه اتفاقات عجیب و غریب امسال، احیای غیر منتظره بازی Among Us احتمالاً در بالای لیست قرار می‌گیرد. این بازی در واقع در ژوئن ۲۰۱۸ منتشر شد، اما به دلیل تجربه شدنش توسط استریمرها در ماه‌های اخیر، شانس دومی را پیدا کرد و بسیار محبوب شد. به همین دلیل، استودیو Innersloth تصمیم گرفت برای ادامه کار روی بازی اصلی، دنباله برنامه ریزی شده را کاملاً لغو کند. اکنون آنها خبر از انتشار یک نقشه جدید را داده‌اند.
در توییتر رسمی بازی، سازندگان تصویری از آنچه که احتمالاً بخشی از این نقشه جدید خواهد بود(تصویر همین خبر) را منتشر کردند. این تقریباً تمام مواردی است که وجود دارد، اما احتمالاً تا زمان انتشار نقشه، کافی باشد.
اثر مذکور اکنون برای رایانه‌های شخصی و تمام گوشی‌های همراه Android و iOS در دسترس است. هنوز در مورد زمان انتشار نقشه جدید خبری نیست، اما جزئیات بیشتری را در مورد آن در مراسم جوایز ۲۰۲۰ در تاریخ ۱۰ دسامبر(۲۰ آذر) دریافت خواهیم کرد.

منبع gamingbolt

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تصویری از نقشه‌ی جدید بازی Among Us منتشر شد”

  1. Hawak گفت:

    این که همون مپ قبلیس 😂😂🤦🏻‍♂️

    ۰ ۰