بازی Far Cry 6

شایعه: بازی Far Cry 6 خردادماه سال آینده عرضه می‌شود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۹ آبان ۱۳۹۹ , ۱۸:۴۵

طبق اطلاعات بدست آمده از صفحه فروش بازی Far Cry 6 در Microsoft Store، تاریخ انتشار جدید این عنوان پنجم خردادماه سال آینده خواهد بود. یوبی سافت چندی پیش تاریخ عرضه این بازی را از بهمن‌ماه به تاریخ نامعلوم موکول کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Far Cry 6 در رویداد یوبی سافت فوروارد امسال معرفی شد و قرار بود روز پنجشنبه ۳۰ام بهمن‌ماه سال جاری روانه بازار شود. توسعه دهندگان این عنوان چندی پیش تاریخ عرضه بازی را تغییر دادند. شایعات خبر از عرضه بازی در فروردین‌ماه سال آینده می‌دادند اما، هیچ اطلاعاتی به طور رسمی منتشر نشده‌است.

صفحه فروش بازی در Microsoft Store روز چهارشنبه ۵ام خردادماه سال آینده را به عنوان تاریخ انتشار بازی معرفی می‌کند. این تاریخ با بازه‌ که پیشتر یوبی سافت به عنوان تاریخ جدید عرضه بازی معرفی کرده بود، همخوانی دارد و به احتمال قوی این تاریخ صحیح است. البته فعلا هیچ اظهار نظر رسمی‌ای از سوی سازندگان منتشر نشده‌است و این تاریخ فعلا در حد یک شایعه معتبر است.

یوبیسافت خبر از تاخیر دو بازی Far Cry 6 و Rainbow Six Quarantine داد

شرکت یوبیسافت در جدیدترین گزارش مالی خود، خبر از تاخیر دو بازی آینده Far Cry 6 و Rainbow Six Quarantine داد. بازی نخست قرار بود در اواسط ماه فوریه ۲۰۲۱ منتشر شود اما مورد دوم برای انتشار در اواخر سال ۲۰۲۰ در نظر گرفته شد.

تاخیر به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا یا همان کوید-۱۹ است. بیماری همه گیری که موجب شده استودیوهای بازیسازی با محدودیت فعالیت رو به رو شوند و همین امر روند توسعه را طولانی ساخته است.

اگرچه در خبر اولیه تاریخ تقریبی انتشار دو بازی اعلام نشد، اما این کمپانی فرانسوی به تازگی اعلام کرده هر دو بین آوریل تا سپتامبر ۲۰۲۱ منتشر خواهند شد. بازی Far Cry 6 در تابستان امسال معرفی شد و نسخه جدید سری Far Cry است، اما Rainbow Six Quarantine اسپین آف بازی اخیر Rainbow Six Sieag محسوب می‌شود.

برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت دو بازی مراجعه کنید.

همانند بسیاری دیگر از بازی‌های شوتر اول شخص، مجموعه Far Cry همواره تمرکز خود را معطوف به دید اول شخص کرده و این وضعیت در حالات مختلف، از گیم‌پلی گرفته تا کات سین‌های داستانی ثابت بوده‌است. نسخه جدید مجموعه قصد دارد تجربه متفاوت را به هواداران ارائه دهد و برای اولین بار، المان‌های تازه‌ای را به بازی تزریق کند. به عنوان مثال در این نسخه امکان گشت و گذار و اکتشاف در تمامی بخش‌های شهر وجود خواهد داشت. تغییرات تنها شامل گیم‌پلی بازی نمی‌شود و کات سین های بازی Far Cry 6 و روایت داستانی آن نیز دستخوش تغییر شده‌اند.

کارگردان بازی، آقای نوید خاوری در مصاحبه‌ای با وبسایت Press-Start اعلام کرد برای اولین در این مجموعه اول شخص، سینماتیک‌های بازی از دید سوم شخص روایت خواهد شد:

تیم ما به دنبال این است که نحوه روایت داستانی را به مرحله جدیدی ارتقا دهد. ما از تکنیک‌ها و شیوه‌هایی استفاده کرده‌ایم که تا به حال نظیر آن وجود نداشته‌است. اولین تغییری که توجهات را جلب خواهد کرد، نحوه نمایش کات سین‌های بازی است. در این بخش بازیکنان می‌توانند شخصیتی که خودشان طراحی و شخصی سازی کرده‌اند مشاهده کنند. این شخصیت با دیگر NPCها تعامل خواهد داشت. برای اولین بار از تکنیکی موسوم به B cam بهره برده‌ایم. در این قسمت ابتدا با دوربین از صحنه با حضور بازیگران فیلم برداری خواهیم کرد و در مرحله بعد یک فیلمبردار حرفه‌ای که سابقه حضور در فیلم‌ها و سریال‌های مطرح را دارد از صحنه و تمامی قسمت‌های آن به وسیله دوربین‌های ثابت فیلم برداری می‌کند. این موضوع حس تماشای یک فیلم سینمایی را به مخاطب القا می‌کند.

عنوان Far Cry 6 روز پنجشنبه سی‌ام بهمن‌ماه سال جاری (۱۸‌ام فوریه ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های PS4 ،PS5 ،Xbox Series X ،Xbox One، رایانه‌های شخصی و گوگل استدیا عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: