جام قهرمانی Call of Duty Mobile

مبارزه ۷۸ نفر برای جام قهرمانی Call of Duty Mobile / لینک پخش زنده قهرمان قهرمانان

توسط بهنام میرزائی در ۲۸ آبان ۱۳۹۹ , ۱۸:۰۰

جام قهرمانی Call of Duty Mobile مرحله اول خود را پشت سر گذراند. این جام قهرمانی در قالب رویداد  E-Sports برای اولین بار در ایران توسط پلتفرم انتشار بازی و برنامه موبایلی «بازار» با همراهی انجمن ورزش الکترونیک ایران برگزار شده است و در مرحله اول این رویداد، در بخش انفرادی ۱۲۰۰ نفر در ۱۴ گروه و در بخشی تیمی  ۸۰۰ نفر در ۲۲۷ تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند. در انتهای مرحله مقدماتی رویداد، نفرات برتر گروه های انفرادی و تیمی مشخص شدند.
منتخبان تیمی و گروهی در ۳۰ آبان به صورت آنلاین با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت تا در  آخر معلوم شود که برندگان این رقابت آنلاین در بخش گروهی و فردی چه کسانی هستند و جایزه ۶۰ میلیون تومان به چه تیم و افرادی می‌رسد.  روز نهایی جام قهرمانی Call of Duty Mobile به صورت زنده از طریق این لینک استریم خواهد شد.

هانیه گودرزی دبیر اجرایی رویداد جام قهرمانی Call of Duty Mobile  در مورد آنچه که در مرحله اول رخ داد گفت: هر کدام از گروه‌ها در بخش تیمی و انفرادی در سه مرحله با یکدیگر به رقابت پرداختند. دلیل اینکه این مسابقه در سه مرحله برگزار شد به این بر می‌گردد تا شرکت‌کنندگان بتوانند مهارت‌های مختلف خود را در طی این سه مرحله بازی نشان بدهند و شانس بیشتری برای کسب امتیاز به آنها داده شود. مورد دیگر اینکه به دلیل استقبال شرکت کنندگان و برای افزایش دقت برگزاری بخش انفرادی در دو روز برگزار شد.

در تمامی مرحله مقدماتی، داوران بین‌المللی، مدیر پشتیبانی و دو مارشال بر اجرای این رویداد نظارت می‌کردند تا  این رقابت در صحت و سلامت کامل برگزار شود.

او در مورد نحوه برگزاری قهرمان قهرمانان رویداد نیز افزود:

ابتدا تصمیم داشتیم که فینال رویداد را با سه تیم برتر گروهی و هشت نفر برتر انفرادی  در برج میلاد برگزار کنیم ولی بنا به شرایط کرونا و اهمیت سلامت بازیکن ها تصمیم گرفتیم که برگزاری حضوری را کنسل کنیم و مسابقات به صورت آنلاین برگزار شود. با توجه به اینکه محدودیت‌های برگزاری حضوری از میان رفت، تیم برگزار‌کننده تصمیم گرفت برای جذاب‌ترکردن فینال  ۱۳ تیم برتر بخش تیمی و ۲۶ نفر برتر در بخش انفرادی در قهرمان قهرمانان شرکت داده شوند.

فینال مسابقات فردی و تیمی و قهرمان قهرمانان به ترتیب از ساعت ۱۳، ۱۶ و ۲۰ در جمعه ۳۰ آبان به صورت زنده از طریق این لینک استریم خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: