بازی Mass Effect

طرح‌های هنری منتشر شده از بازی Mass Effect به ساخت نسخه‌ی جدید آن اشاره دارد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۸ آبان ۱۳۹۹ , ۲۱:۳۰

استودیو Bioware با انتشار چند طرح هنری، بار دیگر به ساخت نسخه جدید بازی Mass Effect اشاره کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

پس از انتشار شایعه‌های فراوان، اعلام شد که سه‌گانه بازی Mass Effect با Legendary Edition، که شامل نسخه بازسازی شده از هر سه عنوان است، در آینده منتشر خواهد شد. اما این تنها خبر خوب برای طرفداران این مجموعه نبود، همچنین تأیید شد که بازی جدیدی از این مجموعه در دست ساخت است. ما در حال حاضر چیزی درباره این بازی جدید نمی‌دانیم، اما امروز طرح‌های هنری جالبی از آن منتشر شد.
کتابی که اخیراً با نام BioWare: Stories and Secrets from 25 Years of Game Development ، برخی از هنرهای مفهومی را که به نسخه‌ی جدید این مجموعه اشاره دارد، نشان می‌دهد. این عکس‌ها توسط یکی از طرفداران در Tumblr بارگذاری شده‌اند.قطعا چیز زیادی وجود ندارد، و از آنجا که این تصاویر درواقع طرح های اولیه هستند، ممکن است کاملاً بی‌معنی باشد.

در حال حاضر هیچ محدوده زمانی مشخصی برای انتشار بازی Mass Effect بعدی وجود ندارد. با این حال، قرار است نسخه Mass Effect: Legendary Edition در بهار ۲۰۲۱ برای پلی‌استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی با نسخه‌های کنسولی که به ترتیب در PS5 و Xbox Series X / S نیز قابل اجرا هستند، منتشر شود.شما در زیر می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

طرح های هنری منتشر شده از بازی Mass Effect

طرح های هنری منتشر شده از بازی Mass Effect

طرح های هنری منتشر شده

طرح های هنری منتشر شده

طرح های هنری منتشر شده

طرح های هنری منتشر شده

منبع gamingbolt

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: