بازی God of War 2

رئیس پلی‌استیشن به سوال انحصاری ماندن بازی God of War 2 برای پلی‌استیشن ۵ جواب نداد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۸ آبان ۱۳۹۹ , ۱۷:۵۰

جیم رایان، مدیر‌عامل Sony Interactive Entertainment به سوال انحصاری ماندن بازی God of War 2 برای پلی‌استیشن ۵ جواب نداد. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

کنسول پلی استیشن ۵ سرانجام عرضه شد و عناوین زیاد و باکیفیتی را برای بازی به مخاطبان خود ارائه می‌کند. البته از نظر عناوین کاملاً انحصاری برای این کنسول فعلاً تنها می‌توان به بازی Demon’s Souls اشاره کرد. عناوینی دیگر مانند Marvel’s Spider Man Miles Morales و Sackboy A Big Adventure برای پلی استیشن ۴ نیز منتشر شده‌اند.

بازی God of War 2

اگرچه شرکت سونی به صراحت اعلام نکرده است که آیا تمام عناوین انحصاری آینده خود بین‌-نسلی هستند، اما به نظر می‌رسد قرار است این روند را تا سه سال آینده ادامه دهند. حال این سوال جالب مطرح است که آیا بازی God of War 2 یا God of War Ragnarok همچنان یک عنوان انحصاری برای پلی‌استیشن ۵ باقی خواهند ماند یا خیر؟ روزنامه تلگراف این سوال در مصاحبه با جیم رایان مدیرعامل Sony Interactive Entertainment مطرح کرد که وی در جواب اینگونه پاسخ داد:

متاسفم. امروز چیزی برای گفتن ندارم.

این جواب می تواند معانی مختلفی داشته باشد ، از جمله اینکه شرکت سونی هنوز تصمیم نگرفته است که آیا می‌تواند این بازی را همزمان برای پلی‌استیشن ۴ و همچنین پلی‌استیشن ۵ منتشر کند. البته این احتمال ساده نیز وجود دارد که رایان هنوز جواب این سوال را نمی‌داند. در حال حاضر به جز تاریخ انتشار این بازی در پنجره‌ی زمانی سال ۲۰۲۱، هنوز چیز زیادی در مورد دنباله‌ی God of War نمی‌دانیم. تعجب‌آور نخواهد بود اگر این پروژه بعداً به دلیل چالش‌های پیش رو در توسعه با تاخیر مواجه شود.

بازی God of War 2 برای سال ۲۰۲۱ تایید شد

شرکت سونی در جریان رویداد ۱۶ سپتامبر خود با انتشار تیزر تریلری خبر از انتشار بازی God of War 2 در سال ۲۰۲۱ داد. عنوانی که بسیاری از طرفداران انتظار معرفی آن توسط این شرکت ژاپنی را داشتند. با وب سایت دنیای بازی همراه باشید.

کنسول پلی استیشن ۵ در ماه ژوئن امسال معرفی شد اما سونی اشاره‌ای به قیمت و تاریخ عرضه آن نداشت. در نهایت رویداد ۱۶سپتامبر مشخص کرد این کنسول چه زمانی و با چه قیمتی عرضه خواهد شد.

در این بین انتها رویداد سونی سورپرایز ویژه برای طرفداران تدارک دید و آن معرفی بازی God of War 2 بود. در این تیزر هیچ نمایشی از بازی در کار نبوده و تنها Ragnarok is coming مطرح شد. بنابراین مشخص نیست آیا نام نسخه بعدی God of War 2 است یا خیر.

اما انتشار این بازی برای پلی استیشن ۵ حتمی است و باید تا سال ۲۰۲۱ منتظر ماند این شرکت نمایش بیشتری ارائه دهد. کنسول PS5 نیز قرار است در نوامبر امسال با قیمت ۴۹۹ دلار به بازار عرضه شود.

در ادامه می‌توانید تیزر تریلر انتشاری را مشاهده کنید:

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “رئیس پلی‌استیشن به سوال انحصاری ماندن بازی God of War 2 برای پلی‌استیشن ۵ جواب نداد”