بازی Spelunky 2

نسخه چند نفره بازی Spelunky 2 اوایل دسامبر به رایانه شخصی خواهد آمد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۸ آبان ۱۳۹۹ , ۱۹:۰۰

استودیو Mossmouth پیشتر نسخه رایانه شخصی بازی Spelunky 2 را بدون بخش چندنفره منتشر کرد و حال به تازگی تاریخ عرضه بخش چندنفره این عنوان مشخص شد. با دنیای بازی همراه باشید.

این استودیو سازنده اعلام کرده که در اوایل دسامبر بخش چندنفره دردسترس قرار می‌گیرد. Mossmouth در صفحه استیم بازی بیان کرد که به دلیل مشکلات بخش چندنفره نسخه پلی استیشن ۴، تاخیری در عرضه آن به وجود آمد.

بنابراین توسعه دهنده بهینه سازی عمیقی روی بازی اعمال کرده و در نهایت تاخیر به وجود آمد. در همین حال، Mossmouth همچنین به بازخورد پاسخ می‌دهد، مانند زمانی که در زمینه‌های اولیه مشکل ایجاد کند تا مشکل کمتری داشته باشد.

همچنین سازنده اعلام کرده هر تغییری به وجود بیاید، شامل دو نسخه پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی می‌شود. Spelunky 2 در حال حاضر برای PS4 و PC در دسترس است. تاکنون ، Mossmouth در مورد آوردن آن به پلتفرم دیگر مانند Xbox One یا حتی Nintendo Switch چیزی نگفته است. در این میان منتظر به روزرسانی‌های بیشتر باشید، از جمله تاریخ انتشار چند نفره آنلاین روی رایانه شخصی.

به تازگی شرکت Mossmouth اعلام کرد نسخه رایانه شخصی عنوان پلتفرمر Spelunky 2 قرار نیست در زمان عرضه شامل بخش چندنفره شود. پیش از این در استیم استودیو سازنده اعلام کرد که نسخه اولیه دردسترس بازیکنان این شبکه قرار می‌گیرد تا بازیکنان از این عنوان ASAP لذت ببرند.

این یعنی بازیکنان از بخش چندنفره بی بهره هستند و برچسب Online Co-op از لیست استیم حذف شد. توسعه دهنده نسبت به این حرکت عذرخواهی کرده و بیان داشت که امیدوار بود بتواند تا زمان انتشار این بخش را آماده سازد اما متاسفانه صورت نگرفت.

Spelunky 2 قرار است پس از انتشار نسخه پلی استیشن ۴ برای بازیکنان رایانه شخصی هم دردسترس قرار گیرد. برای کسب جزئیات بیشتر به آدرس آن در استیم مراجعه کنید.

بازی Spelunky 2

این بازی پلتفرمر با دارا بودن تعداد زیادی از شخصت های جدید، برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در تاریخ ۱۵ سپتامبر عرضه خواهد شد. سازنتده بازی، جناب Derek Yu اشاره کردند که نسخه استیم چندی بعد منتشر خواهد شد. بنابر توئیتر ایشان، تیم سازنده در نظر دارد تاخیر زمانی انتشار نسخه PC “بیشتر از دو هفته بعد” از عرضه‌ی نسخه کنسولی نباشد. این یعنی حوالی اواخر ماه اکتبر. همچنین جناب Yu قول این را دادند که “آخر ماه” اطلاع رسانی مجدد صورت خواهد گرفت.

صفحه استیم بازی Spelunky 2 در حال حاضر دردسترس است. به عنوان ادامه نسخه اول، طرفداران می‌توانند به مشاهده مناطق جدید، هیالوها و ابعاد دیگر بازی، ماورای فضای رایج روند عادی بازی، که می‌توان در آنها گنجینه‌ها و رازهای ناپیدا را جستجو کرد، بپردازند. همچنین از موارد دیگری که به چشم می‌خورد می‌توان به مسیر‌های چند شاخه، NPCهای جدید و تغییراتی در روند بازی، از جمله مغازه‌ها و mountها اشاره کرد. همچنین شما می‌توانید در مقر اصلی (base camp) خود خانه بسازید. منتظر خبرهای بیشتر پیرامون این بازی باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: