بازی Twelve Minutes

تاریخ انتشار بازی Twelve Minutes به سال ۲۰۲۱ موکول شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۷ آبان ۱۳۹۹ , ۱۵:۳۰

طبق اطلاعات به دست آمده از صفحه فروش بازی Twelve Minutes در پلتفرم استیم، تاریخ انتشار این عنوان برای پلتفرم‌های نسل نهم به سال میلادی آینده موکول شده‌است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

چندی پیش عنوان داستان محور و دلهره آور Twelve Minutes برای عرضه روی پلتفرم‌های Xbox Series X ،Xbox Series S ،PS5 و رایانه‌های شخصی معرفی شد. اما کمپانی Annapurna Interactive به عنوان ناشر و استودیو Luis Antonio به عنوان تیم توسعه بازی چندان راجع به تاریخ عرضه بازی Twelve Minutes اظهار نظری نداشته‌اند. سال میلادی جاری به عنوان تاریخ عرضه این عنوان در روز معرفی اعلام شده بود. طبق اطلاعات به دست آمده از صفحه فروش بازی در استیم، تاریخ انتشار بازی به سال ۲۰۲۱ موکول شده‌است.

لازم به ذکر است که هنوز هیچ اعلامیه رسمی از سوی ساندگان یا ناشر بازی منتشر نشده‌است اما، تاخیر در زمان عرضه بازی امری معقولی به نظر می‌رسد، با توجه به اینکه کنسول‌های نسل نهم بازی‌های AAA زیادی را در بازه انتشار خود دریافت می‌کنند. به گفته سازندگان برای انتقال هر چه بهتر روایت داستان بازی از بازیگران بنامی نظیر James McAvoy ،Daisy Ridley و Willem Dafoe برای ایفای نقش شخصیت‌ها استفاده شده‌است.

داستان بازی Twelve Minutes ماجرای یک زوج را روایت می‌کند که یک تراژدی عمیق را پشت سر می‌گذارند. مرد کشته می‌شود و همسرش به جرم قتل او بازداشت می‌شود. بنا به اتفاقاتی مرد در یک حلقه زمانی گرفتار می‌شود و باید از این راز پرده بردارد و بی‌گناهی همسرش را اثبات کند. او تنها ۱۲ دقیقه فرصت دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: