بازی Monster Hunter Rise

کپکام آمار فروش بازی Monster Hunter Rise را برابر با میزان فروش Monster Hunter World برآورد می‌کند

توسط مهتاب جهاندار در ۲۶ آبان ۱۳۹۹ , ۱۷:۳۰

کمپانی کپکام، سازنده و ناشر بازی Monster Hunter Rise پیشبینی می‌کند این انحصاری جدید نیتندو سوئیچ بتواند در حدود ۱۶ میلیون نسخه یعنی هم تراز با Monster Hunter World به فروش برود. با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی ژاپنی کپکام با عرضه نسخه جدید مجموعه Monster Hunter World یک آمار بی‌نظیر را از خود به ثبت برساند. با فروش فوق العاده این بازی، کپکام برای اولین بار در تاریخ بازی سازی خود به رقم بالای فروش بلغ بر ۱۶ میلیون نسخه دست یافت. بزودی قرار است یک نسخه جدید از این مجموعه محبوب روانه بازار شود. بازی Monster Hunter Rise قرار است به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه شود.

آقای هاروشیرو سوجیموتو، رئیس کپکام در مصاحبه‌ای با وبسایت Nikkei اعلام کرد که طبق برآوردهای آن‌ها این نسخه جدید می‌تواند به اندازه نسخه قبلی مجموعه به فروش رود. آمار بالای پیش خرید بازی خبر از موفقیت تجاری آن در آینده‌ای نه چندان دور می‌دهد. تاریخ انتشار این بازی اواخر ماه مارس سال میلادی آینده است و به همین دلیل آمار فروش آن در گزارش سال مالی پیشرو شرکت ذکر نمی‌شود اما، تا توسعه دهندگان معتقدند تا سال مالی آینده Monster Hunter Rise یک رکورد فروش بسیار خوب را ثبت کرده باشد.

اولین تریلر گیم پلی بازی Monster Hunter Rise در رویداد TGS 2020 منتشر شد

شرکت کپکام در TGS 2020 سعی کرد نمایش طولانی از این عنوان ارائه دهد و چنین نیز شد. تاکنون تریلرهای منتشر شده این بازی چندان طولانی نبودند و طرفداران نمی‌توانستند ارتباطی با گیم پلی برقرار کنند، اما در جدیدترین تریلر چنین نیست.

در جریان تریلر ویژگی‌های گیم پلی Monster Hunter Rise به خوبی نمایان است و اگر از طرفداران سری Monster Hunter باشید، قطعا می‎تواند برای شما بازی موردانتظاری محسوب شود. Capcom قصد دارد این عنوان را در ۲۶ مارس ۲۰۲۱ یا ۶ فروردین ۱۴۰۰ برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر کند.

در حقیقت این عنوان انحصاری کامل نینتندو سوییچ است و قرار نیست آن را روی پلتفرم دیگری تجربه کنید. شما می‌توانید این ویدئو گیم پلی بازی آینده شرکت کپکام را در ادامه مشاهده نمایید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: