توسط فاطمه سجادی در ۲۴ آبان ۱۳۹۹ , ۱۱:۱۷

بازی ‌های جنگی آفلاین اندروید به دلیل قابلیت در دسترس بودن در هر زمان، محبوبیت بیشتری نسبت به بازی‌های جنگی آنلاین اندروید دارند. انتخاب بهترین بازی‌ های جنگی آفلاین اندروید کار بسیار دشواری است چراکه اغلب بازی ‌های جنگی آفلاین اندروید از جذابیت قابل قبولی برخوردارند. اغلب کاربران به دنبال بازی ‌های جنگی آفلاین موبایل هستند که از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد و در حالت آفلاین به ‌صورت کامل اجرا شود. تعداد بازی ‌های جنگی آنلاین اندروید گوشی نسبت به بازی ‌های جنگی آفلاین اندروید گوشی بیشتر است. برای همین پیدا کردن لیستی از بازی ‌های جنگی آفلاین اندروید از پلی استور کار آسانی نیست. همانطور که پیشتر برایتان لیستی از بهترین بازی های استراتژیک موبایل فراهم کردیم، اینبار به سراغ بهتری بازی های جنگی آفلاین اندروید رفتیم.

بهترین بازی‌ های جنگی آفلاین اندروید

در ادامه این مقاله تعدادی از بهترین بازی ‌های جنگی آفلاین اندروید را معرفی و بررسی خواهیم کرد و در انتهای هر بخش معرفی لینک مستقیم دانلود بازی جنگی آفلاین اندروید قرار داده‌ شده است تا به‌ راحتی بازی موردنظرتان را دانلود کنید. شما می‌توانید بدون دغدغه و در هر حالتی بازی جنگی آفلاین اندروید را تجربه کتید و لذت ببرید. در ادامه با دنیای بازی و معرفی بهترین بازی‌ های جنگی آفلاین اندروید همراه باشید.

بازی جنگی آفلاین اندروید N.O.V.A. Legacy

بازی جنگی اندروید آفلاین N.O.V.A. Legacy یکی از محبوب‌ترین بازی‌ های جنگی آفلاین اندروید موبایل است. شما در بازی N.O.V.A. Legacy باید به شخصیت اصلی داستان که Yelena نام دارد کمک کنید تا دشمنان را نابود کند و انسان‌های زمین را نجات دهد. در هر مرحله از بازی سلاح‌های مختلفی در اختیار شما قرار دارد و شما باید با توجه به ابزار و تجهیزاتی که دارید، بیگانگان را شکست دهید. بازی N.O.V.A. Legacy ازنظر گیم پلی و گرافیک در سطح قابل قبولی قرار دارد. حجم بازی ۴۵ مگابایت است که در مقایسه با دیگر بازی‌ های جنگی آفلاین اندروید گوشی کمتر است درعین‌حال که کیفیت قابل قبولی نیز دارد. اگر شما هم دوست دارید تا با بیگانگانی که به زمین حمله کرده‌اند بجنگید و انسان‌ها را نجات دهید، بازی N.O.V.A. Legacy را از دست ندهید.

لینک دانلود بازی جنگی آفلاین اندروید N.O.V.A. Legacy

بازی جنگی اندروید آفلاین

بازی جنگی آفلاین اندروید Earn to Die 2

Earn to Die 2 یکی دیگر از بازی‌ های جنگی آفلاین اندروید موبایل است که شما باید در بازی Earn to Die 2 زامبی‌ها را از بین ببرید. بازی Earn to Die 2 محصول استودیو ریسینگ است و به‌صورت رایگان در پلی استور موجود است. شما باید با توجه به تجهیزات و ابزاری که در اختیاردارید زامبی‌های آخرالزمان که قصد از بین بردن و نابودی انسان‌ها رادارند از بین ببرید. اگر شما هم از علاقه‌مندان به بازی‌های مرتبط با زامبی‌ها هستید بازی Earn to Die 2 جنگی آفلاین اندروید موبایل را از دست ندهید.

 لینک دانلود مستقیم بازی Earn to Die 2

بازی جنگی آفلاین اندروید

بازی جنگی آفلاین اندروید Cover Fire

بازی جنگی اندروید آفلاین Cover Fire یکی از بهترین بازی‌ های جنگی آفلاین اندروید است. شما در بازی در نقش فرمانده یک گروه انقلابی قرار دارید و باید با تجهیز سربازان تحت فرمان خودتان به نبرد با دشمنان بپردازید. هرکدام از بازیکنانی که انتخاب می‌کنید مهارت خاصی دارد که در طول مراحل بازی می‌توانید راه گشا باشد. انتخاب نوع شخصیت خودتان و سلاح‌هایی که نیاز دارید در ابتدای بازی بر اساس سلیقه‌ی خودتان است. بازی ازنظر گرافیک و جلوه‌های بصری کیفیت بالایی دارد و می‌توانید ساعت‌ها شمارا میخکوب خود سازد.
بازی به‌صورت رایگان در گوگل پلی موجود است و شما می‌توانید به‌راحتی بازی جنگی آفلاین اندروید Cover Fire را نصب و لذت انجام یکی از بهترین بازی ‌های جنگی آفلاین اندروید موبایل را تجربه کنید.

لینک دانلود مستقیم بازی Cover Fire

بازی جنگی آفلاین برای آیفون

بازی جنگی اندروید آفلاین Dead Effect 2

بازی جنگی آفلاین اندروید Dead Effect 2 نسخه جدید و به‌روز شده‌ی بازی Dead Effect است که جزو اولین بازی‌ های جنگی آفلاین اندروید موبایلی به شمار می‌آید. نسخه‌ی جدید بازی Dead Effect 2 ازنظر داستان کلی مشابه نسخه‌ی اول است اما ازنظر گرافیکی، گیم پلی و تجهیزات در اختیار شما در حین بازی پیشرفته‌تر شده است. داستان جذاب در کنار گیم پلی عالی می‌تواند ساعت‌ها شمارا درگیر از بین بردن دشمنانتان بکند. در نسخه‌ی جدید قابلیت انجام ۲۰ ساعت بازی تک‌نفره اضافه‌شده است که یک امتیاز برای بازی Dead Effect 2 به‌حساب می‌آید. اگر تجربه‌ی نسخه‌ی اول بازی Dead Effect 2 را داشته آید حتماً نسخه‌ی دوم را نیز نصب و استفاده کنید. بازی Dead Effect 2 رایگان است اما سلاح‌ها و تجهیزاتی که در بازی هستند نیاز به پرداخت درون برنامه‌ای دارند.

لینک دانلود بازی جنگی آفلاین اندروید موبایل Dead Effect 2

بازی جنگی آفلاین برای گوشی

بازی جنگی اندروید آفلاین Hitman: Sniper

بازی جنگی آفلاین اندروید Hitman: Sniper یکی از بازی ‌های جذاب جنگی آفلاین اندروید است که در ابتدا تنها برای ایکس باکس و کامپیوترهای شخصی ارائه شد و پس از موفقیت و جذب کاربران فراوان نسخه اندروید بازی Hitman: Sniper نیز عرضه شد. شما در جریان بازی Hitman: Sniper در نقش تک‌تیرانداز قرار دارید و باید بدون نزدیک شدن به سوژه‌های موردنظر با استفاده از اسلحه‌ی اسنایپر آن‌ها را از بین ببرید. از بین بردن دشمنان باید به‌صورت کاملاً محرمانه انجام بگیرد که نیازمند هوش و ذکاوت شما در نحوه‌ی درست اختفا و تیراندازی است. شما قاتل نهایی بازی Hitman: Sniper هستید. بازی Hitman: Sniper علاوه بر دارا بودن سبک جنگی در درسته‌ی بازی‌های تیراندازی نیز جای می‌گیرد‌ و به‌خوبی مهارت تیراندازی شمارا محک می‌زند. گرافیک بازی و جلوه‌های بصری بازی در کنار گیم پلی و رابط کاری مناسب کاربران را ساعت‌ها درگیر می‌کند. بازی Hitman: Sniper رایگان نیست.

لینک دانلود بازی جنگی آفلاین اندروید گوشی Hitman: Sniper

بازی جنگی آفلاین برای موبایل

بازی جنگی اندروید آفلاین Eternium

بازی جنگی آفلاین اندروید Eternium ازجمله بازی ‌های جنگی آفلاین اندروید موبایل با المان‌های هک‌اند اسلش است. بازی دارای سه کلاس مختلف است و شما در ابتدای بازی می‌توانید انتخاب کنید که در کدام کلاس جادوگر، جایزه‌بگیر یا جنگجو می‌خواهید بازی کنید. پس از انتخاب نوع کلاس بازی شما باید بر اساس کلاس اسلحه خودتان ر را انتخاب کنید و تنوع اسلحه‌ها در بازی بالا است و از خنجر، تفنگ‌های مختلف، شمشیر تا چوب جادو و سلاح پیستول در بازی به چشم می‌خورد. در مقایسه با سایر بازی‌ های جنگی آفلاین اندروید گیم پلی متفاوتی دارد. دشمنان شما در حین بازی متفاوت هستند و هرکدام یک چالش جدید برای شما رقم می‌زنند. برای استفاده از مهارت‌های مختلف و سلاح‌های مختلفی که در اختیاردارید باید شکل‌های مختلفی روی صفحه‌نمایش گوشی خودتان بکشید که در راهنمای بازی به آن‌ها اشاره ‌شده است. بازی ازجمله محبوب‌ترین بازی‌ های جنگی آفلاین اندروید گوشی به شمار می‌آید، اگر شما از علاقه‌مندان به این سبک از بازی‌های آفلاین اندروید هستید بازی را از دست ندهید.

لینک دانلود بازی جنگی آفلاین اندروید گوشی

نصب بازی جنگی آفلاین

بازی جنگی اندروید آفلاین Major Mayhem

بازی جنگی آفلاین اندروید Major Mayhem یکی دیگر از پر چالش نرین بازی‌ های جنگی آفلاین اندروید موبایل است. شما در بازی در نقش سربازی تنها قرار دارید که باید به‌تنهایی دشمنان را از بین ببرید. گیم پلی بازی ساختار پیچیده‌ای ندارد و اگر اولین بار است که به سراغ بازی جنگی آفلاین اندروید می‌روید می‌توانید انتخاب مناسبی برای شما باشد. بازی ازنظر گرافیکی و جلوه‌های بصری نمره قابل قبولی دریافت کرده است. شما می‌توانید به‌صورت رایگان بازی را از پلی استور نصب کنید.

لینک دانلود بازی جنگی آفلاین اندروید گوشی

دانلود بازی جنگی آفلاین اندروید

بازی جنگی اندروید آفلاین Dead Trigger 2

یازی جنگی آفلاین اندروید Dead Trigger 2 یکی دیگر از بازی ‌های جنگی آفلاین اندروید موبایل است که در آن شما باید زامبی‌ها را از بین ببرید. شما باید با هر روشی که می‌توانید و هر سلاحی که در اختیاردارید زامبی‌ها را از بین ببرید و نگذارید انسان‌ها را نابود کنند. می‌توانید برای سوزاندن زامبی‌ها از آتش استفاده کنید یا زامبی‌ها را با استفاده از سلاح گاتلینگ زیر و منفجر کنید. بازی از هر نظربازی کاملی به شمار می‌آید و گیم پلی گرافیک مناسبی دارد. اگر شما هم از علاقه‌مندان به سبک بازی‌ های جنگی آفلاین اندروید زامبی‌ها هستید بازی از دست ندهید چراکه بازی کاملی در این سبک به‌حساب می‌آید.

لینک دانلود بازی جنگی آفلاین اندروید موبایل Dead Trigger 2

دانلود بازی جنگی آفلاین برای موبایل

بازی جنگی آفلاین اندروید Battle of Bullet

بازی جنگی اندروید آفلاین Battle of Bullet ازجمله بازی ‌های جنگی آفلاین اندروید است که شما در آن رهبر گروه مقاومت هستید و باید افراد زیر نظرتان را برای پیروزی بر دشمنان فرماندهی و تجهیز کنید. شما باید در بازی Battle of Bullet به‌عنوان نیروهای ویژه دشمنان را از مخفیگاه‌هایی که دارند بیرون بکشید و آن‌ها را از بین ببرید. ابزار اقلی شما برای بیرون کشیدن دشمنان اسلحه است و می‌توانید از بین تعداد زیادی اسلحه که در بازی وجود دارند اسلحه موردعلاقه‌تان را انتخاب کنید. اگر از بازی ‌های جنگی آفلاین اندروید گوشی FPS مبتنی بر جنگ جهانی لذت می‌برید، حتماً بازی Battle of Bullet را نیز دوست خواهید داشت.

لینک دانلود بازی جنگی آفلاین اندروید موبایل Battle of Bullet

بازی های جنگی آفلاین اندروید

بازی جنگی اندروید آفلاین Lone Wolf

بازی جنگی اندروید آفلاین Lone Wolf یکی از بازی ‌های جنگی آفلاین اندروید موبایل سبک شوتر است که شما در نقش یک sniping قرار دارید. خشونت بازی Lone Wolf به نسبت سایر بازی‌ های جنگی آفلاین اندروید گوشی بیشتر است و به همین دلیل برای افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی‌شود. در بازی Lone Wolf شما بین برنده شدن و رعایت اخلاق تنها باید یکی را انتخاب کنید درواقع بازی Lone Wolf اخلاق شمارا به چالش می‌کشد. گرافیک و جلوه‌های بصری فوق‌العاده در کنار خط داستانی منسجم و چالش‌برانگیز بازی Lone Wolf را تبدیل به یکی از بهترین بازی‌ های جنگی آفلاین اندروید گوشی کرده است. بازی Lone Wolf به‌صورت رایگان است.

لینک دانلود بازی جنگی آفلاین اندروید موبایل Lone Wolf

بازی های جنگی اندروید آفلاین

بازی جنگی اندروید آفلاین Overkill 3

بازی جنگی آفلاین اندروید Overkill 3 یکی از دیگر از محبوب نرین بازی‌ های جنگی آفلاین اندروید سبک شوتر یا اول‌شخص است. بازی از بخش‌های مختلفی تشکیل‌شده است و شاید مراحل ابتدایی به نظر شما ساده باشند اما از همان ابتدا بازی سختی و دشواری‌های خودش را دارد و هرچه به مراحل بالاتر راه پیدا کنید بازی سخت‌تر و پر چالش تر می‌شود به‌خصوص در هنگامی‌که باید رئیس را از بین ببرید این سختی به اوج خود می‌رسد. نبرد را رئیس به هوش و سرعت عمل بالایی نیاز دارد و شما باید در کوتاه نرین زمان ممکن واکنش مناسب را نشان دهید. علاوه بر داستان متفاوت بازی ازنظر گیم پلی و گرافیک در سطح قابل قبولی برای سیستم‌عامل اندروید قرار دارد. اگر از علاقه‌مندان به بازی‌ های جنگی آفلاین اندروید مرحله‌ای هستید حتماً بازی را نیز دوست خواهید داشت. بازی به‌صورت رایگان در پلی استور موجود است.

لینک دانلود بازی جنگی آفلاین اندروید گوشی

بهترین بازی های جنگی اندروید آفلاین

در این مقاله تعدادی از محبوب‌ترین بازی‌ های جنگی آفلاین اندروید موبایل را معرفی و بررسی کردیم. بازی‌ های جنگی اندروید آفلاین در ابتدا بسیار ساده‌تر بودند اما رفته‌رفته با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش گوشی‌های هوشمند، بازی ‌های اکشن آفلاین نیز از نظر گرافیک و جلوه‌های بصری پیشرفته‌تر شدند. اصولاً بازی‌های اکشن آفلاین اندروید به دلیل عدم نیاز به اینترنت و امکان دسترسی آسان‌تر بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند و ازاین‌رو تنوع بیشتری نیز در مقایسه با بازی‌های آنلاین اندروید دارند.

دیدگاه
۳۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

31 Replies to “بهترین بازی‌ های جنگی آفلاین اندروید که باید تجربه کنید”

 1. بازی جنگی لغت تخصصی ای نیست…

  ۸۹ ۶۵
  1. درسته :like:
   شما معادل اکشن در نظر بگیر.

   ۸۶ ۳۸
  2. Amir گفت:

   تعقیب و گریز

   ۴۶ ۳۲
 2. محمود گفت:

  👏عالی بود

  ۶۳ ۴۵
  1. Mazyar گفت:

   خیلی خوب :53: لطفا کانال آپارات منو دنبال کنید
   اینم آیدیش
   Bulo game
   🎮🎮🕹🕹

   ۲۸ ۵۲
 3. مجتبی گفت:

  سلام عالی بود. کامل و جامع

  ۴۵ ۴۲
  1. Michael گفت:

   Hello, do not be bored, I am Michael from England
   it was good

   ۴۰ ۴۲
 4. Sami_s8072 گفت:

  ساتتون واقعا عالیه
  لطفا به فعالیتتون ادامه بدید😁❤

  ۴۴ ۲۳
 5. رهام گفت:

  😂😂😂 :40:

  ۴۰ ۲۷
 6. parham گفت:

  helo man inga sodm velo🤣🤣 :59:
  vly az sogi gzste bgam bazy hay aly hact mmnon😍😍

  ۱۸ ۲۷
  1. Aboli گفت:

   با تمام احترامی که برات قائل نیستم من ریدم تو این فینگیلیش نوشتند خوب مخت نمی‌کشه نکن

   ۳ ۲
 7. Mamad گفت:

  خوبه هرکی خواست بامن کالاف بازی کنه اینگلیسی بنویسه کاپیتان¤دیلی

  ۱۳ ۱۱
  1. داداش آیدی مثلا اینجوری نه اسم ۱۲۶۴۷۴۸۸۵۷۵۷۵۶۵ یه چیزی شبیه این دادشا :

   ۲ ۵
 8. علی رضا گفت:

  سلام ببینم چه جور بازی هست

  ۵ ۶
 9. علی رضا گفت:

  آلی هست خیلی آلی ❤⚘❤👍

  ۵ ۹
 10. علی رضا گفت:

  سلام آلیه ممنون :like:

  ۶ ۹
 11. مزاحم گفت:

  سلام اگه میشه لطفا بازی زامبی رو پاک کنید چون اگر بچه ۳ ساله بازی زامبی رو ببینه دیگه در مغزش میمونه و برای بچه این خیلی بده

  ۶ ۱۷
  1. Aboli گفت:

   نمی‌دونم بچه سه ساله تو این سایت چه گهی میخوره مگر اینکه توئه خرس از ترس شاشیدن باشی به خودت

   ۱ ۰
  1. خیلی قشنگه ممنون :60:

   ۰ ۳
  2. خیلی :58: ممنون :58:

   ۲ ۲
 12. Mohammad fakhri گفت:

  بازی bullet force آفلاینه و از کال آف دیوتی مقداری بهتره!! :55:

  ۱ ۰
 13. Shayan گفت:

  سلام ببخشین واقعا بازی ها آفلاین هستند؟

  ۰ ۰
  1. آروین گفت:

   به خدا دستم خورد
   :57: ;)

   ۱ ۰