بازی-Sniper:-Ghost-Warrior-Contracts-2

انتشار بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 تا اوایل ۲۰۲۱ تاخیر خورد

توسط میلاد یزدی در ۲۴ آبان ۱۳۹۹ , ۱۸:۰۰

استودیو CI Games در سال ۲۰۱۹ با انتشار بازی Sniper Ghost Warrior Contracts، عنوانی را عرضه کرد که بازگشتی به این مجموعه محسوب می‌شد و طراحی جذابی را دربرمی‌گرفت. حال انتظار داریم نسخه جدید در آینده نزدیک منتشر شود اما گویی تاخیر پیدا کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

اوایل سال ۲۰۲۰ بود که استودیو CI Games بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 را در حساب رسمی توییتر خود معرفی کرد. رونمایی این بازی با انتشار تریلری انجام گرفت و انتظار داشتیم در اواخر سال جاری شاهد عرضه آن باشیم، اما گویی استودیو سازنده به دلیل فرصت کم برای بهینه سازی، تصمیم به تاخیر در انتشار گرفت.

البته در سال جاری عناوین متعددی بودند که با مسئله تاخیر رو به رو شدند. درباره تاخیر Daniel Sławiński طراح ارشد بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 در گفتگو با یکی از رسانه‌ها تایید کرد که انتشار نسخه جدید در اوایل سال ۲۰۲۱ خواهد بود. او بیان داشت که هدف از تاخیر در انتشار، فرصت کافی استودیو برای بهینه سازی بیشتر و همچنین کسب اطمینان از موفقیت نسخه بعدی است.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه شخصی معرفی شد، بنابراین سال آینده برای همین پلتفرم‌ها عرضه می‌شود. مشخص نیست آیا نسخه نسل نهمی هم در کار خواهد بود یا خیر.

روز گذشتهSniper: Ghost Warrior Contracts 2 از طریق اکانت رسمی توییتر CI Games رونمایی شد. این بازی در پاییز سال جاری میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس One و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. جزئیات زیادی از بازی و محتوای آن ارائه نشده است. اما برایSniper: Ghost Warrior Contracts 2 یک وبسایت طراحی و معرفی شده است که احتمالاً به‌زودی اطلاعات بیشتری از بازی در آن رونمایی خواهد شد.

استودیو بازی‌سازی CI Games توسعه قسمت دومSniper: Ghost Warrior Contracts  را اولین بار در ماه مارچ تایید کرده بود. در آن زمان مارک تیمینسکی (Marek Tyminski ) مدیر عامل استودیو گفته بود کهSniper: Ghost Warrior Contracts 2 داستانی جدید را در مناطقی جدید تعریف خواهد کرد و همراه آن بسیاری از بهبود‌های دیگر خواهد داشت. همچنین یک ویژگی جذاب و بزرگ دیگر در بازی وجود خواهد داشت که هم کاربران جدید بازی و هم طرفداران قدیمی فرنچایز را شگفت‌زده خواهد کرد. البته اطلاعات ارائه شده بسیار اندک است. اما احتمالاً کاربران باز هم برای پول و آپگرید تجهیزات خود دست به از بین بردن اهداف تعریف شده خواهند زد.

بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts ۲ سال گذشته برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و کنسول Xbox One عرضه شده و بازگشتی خوب به ریشه‌های سری ماموریت‌های تک‌تیراندازی بوده است. البته هنوز بازی راه‌های متفاوتی را برای به نتیجه رساندن ماموریت‌های مختلف در اختیار گیمر قرار می‌دهد. همچنین ماموریت‌های فرعی و تجهیزات قابل ارتقا نیز احتمالاً در قسمت دومSniper: Ghost Warrior Contracts  وجود خواهد داشت. توییت منتشر شده به وجود «عدالت» در بازی اشاره کرده است. بنابراین شاید بازی آنقدرها هم سیاه و سفید نباشد.

Sniper: Ghost Warrior Contracts2 پاییز امسال روی PS4، Xbox One و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. نظرات خود را در مورد عرضه بازی Sniper: Ghost Warrior Contracts ۲ در پاییز ۲۰۲۰ با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: