Codemasters در نهایت با شرکت Take-Two توافق کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۲ آبان ۱۳۹۹ , ۱۸:۰۰

اگر اخبار روزهای گذشته را دنبال کرده باشید، شرکت Take-Two تمایل پیدا کرده تا به خرید استودیو بریتانیایی Codemasters سازنده دارت، گرید و چند عنوان دیگر بپردازد اما به نظر می‌رسد این خرید نهایی شد. با دنیای بازی همراه باشید.

به تازگی استودیو کدمسترز و شرکت Take-Two Interactive تایید کردند که معامله بین این دو شرکت فعال صنعت بازیسازی نهایی شده و توافقی صورت گرفت. البته فروش نهایی در سال ۲۰۲۱ انجام خواهد گرفت، اما در نهایت کدمسترز به عنوان استودیو زیرمجموعه Take-Two شناخته می‌شود.

این استودیو انگلیسی در توسعه بازی‌های ریسینگ بسیار متبحر است و در کارنامه خود به توسعه عناوینی چون DiRT, Project CARS و سری F1 پرداخت. وب سایت VGC گزارش داده که خرید نهایی در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۱ انجام می‌گیرد و رسما این استودیو متعلق به Take-Two خواهد شد.

گفته شده ارزش این معامله ۹۸۰ میلیون دلار است و استودیو از این پس با همکاری ۲K Games به نشر عناوین خود خواهد پرداخت. Strauss Zelnick مدیرعامل Take-Two اخیرا درباره این خرید بیانیه‌ای را منتشر کرد:

ما بسیار خرسندیم که این معامله توصیه شده را با همکاری هیئت مدیره Codemasters اعلام کنیم. Codemasters در ایجاد برخی از محبوب‌ترین و بهترین‌ امتیازات عناوین مسابقه‌ای صنعت ما دارای سابقه‌ای درخشان است و ما معتقدیم که پیشنهادات آنها بسیار مکمل نمونه کارهای مسابقه‌ای ما خواهد بود و رشد طولانی مدت شرکت ما را در پی دارد.

Take-Two Interactive بیشتر به عنوان شرکت مادر راکستارگیمز و ۲k شناخته می‌شود. افزوده شدن Codemasters نیز به این فهرست می‌تواند موفقیت بیشتری را در پی داشته باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: