ریمستر بازی Sam & Max Save The World

نسخه ریمستر بازی Sam & Max Save The World معرفی شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۰ آبان ۱۳۹۹ , ۱۲:۰۳

نسخه ریمستر بازی Sam & Max Save The World برای رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد. با دنیای بازی همراه باشید.

ریمستر فصل اول بازی Sam & Max Save The World در تاریخ ۱۲ آذر ( ۲ دسامبر) منتشر خواهد شد، این بازی اپیزودیک در ابتدا توسط استودیوی Telltale Games در سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ منتشر شد. نسخه ریمستر این بازی توسط استودیوی Skunkape Games ساخته شده است. این استودیو توسط بنیان‌گذار و مدیرعامل سابق استودیوی Telltale دان کانرز تاسیس شده است.

پس از تعطیلی استودیوی Telltale در سال ۲۰۱۸، کانرز و سه کارمند سابق دیگر استودیو امتیاز حقوقی بازی های Sam & Max را به دست آوردند و ساخت این ریمستر را با کمک چندین توسعه دهنده‌ و طراح سابق Telltale شروع کردند.

در حالی که گیم پلی، داستان، معماها و جوک‌های بازی تغییر نکرده‌ است، ویژگی های جدیدی شامل نسبت تصویر ۱۶:۹، وضوح تصویر بهتر، نورپردازی پویا و لب‌زنی (lip sync) بهتر به بازی اضافه شده است. صداگذاری همچنین‌ در این نسخه بازسازی شده است و بازی با ماوس و صفحه کلید یا کنترلر قابل بازی است.

استودیوی Skunkape درباره‌ی ویژگی‌های این نسخه ریمستر گفت:

اما برخی از تغییرات مورد علاقه‌ی ما شامل موارد جدید هستند مانند اینکه بازی بیش از هر زمان دیگری زیبایی و حال و هوای کمیک‌های استیو پورسل را داشته باشد. مدل‌ همه‌ی شخصیت‌ها، از جمله سم و مکس با کمک استیو اصلاح شده‌اند.

رابط کاربری جدید و تیتراژ ابتدایی نسخه ریمستر موجب شده که بازی به جای شش قسمت جداگانه، یک حالت منسجم و کلی بخود بگیرد. برخی از صحنه های اصلی با بازیگری و فیلمبرداری جدید ارتقا یافته‌اند و ما چندین مکان خارجی جدید را برای بوجود آوردن نماهای معرف ایجاد کرده‌ایم. حتی آهنگساز بازی جارد امرسون جانسون  پنج قطعه‌ی موسیقی جدید در سبک جاز را که توسط برخی از نوازندگان اصلی اجرا شده است. برای این نسخه ساخته است.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: