بررسی فصل اول سریال The Mandalorian

شایعه: اسپین‌‎آف سریال The Mandalorian در حال ساخت است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۸ آبان ۱۳۹۹ , ۲۱:۴۸

به نظر می‌رسد اسپین‌‎آف سریال The Mandalorian بر اساس داستان شخصیت بوبا فت در حال ساخت است. برای اطلاع از آخرین اخبار با دنیای بازی همراه باشید.

به گزارش سایت Deadline، شرکت دیزنی و استودیوی لوکاس‌فیلم در حال ساخت یک سریال اسپین‌آف بر اساس شخصیت بوبا فت برای شبکه‌ی دیزنی پلاس هستند که فیلمبرداری آن بزودی آغاز خواهد شد. بدیهی است که اکثر اخبار رسیده تنها حدس و گمان هستند، اما با توجه عناصر داستانی The Mandalorian در قسمت اول منطقی به نظر می‌رسد که تصور کنیم شکارچی جایزه‌بگیر پرطرفدار جنگ ستارگان سرانجام اسپین آف خود را داشته باشد.

سریال The Mandalorian

بیشتر این گمانه زنی‌های‌ها ناشی از صحبت های اخیر درباره فصل سوم فیلم The Mandalorian است که ماه‌ها است در مرحله‌ی پیش تولید قرار دارد و مدیر سریال و تهیه کننده اجرایی آن Jon Favreau تمایل خود را برای شروع فیلمبرداری آن تا قبل از پایان سال ۲۰۲۰ ابراز کرده است. با این حال، برخی منابع خبری معتقدند که فیلم‌برداری فصل آینده‌ی سریال به فصل بهار در سال ۲۰۲۱ موکول خواهد شد تا سریال جای خود را به مجموعه فوق الذکر یعنی Boba Fett بدهد که فیلمبرداری آن از هفته‌ی آینده آغاز می‌شود بدهد.

 با این فرض تمورا موریسون با دیگر در نقش بوبا فت ظاهر خواهد شد. موریسون  صدا پیشگی این شخصیت را در نسخه‌ی DVD فیلم جنگ ستارگان The Empire Strikes Back بر عهده داشت. وی همچنین در فیلم Attack of the Clones  (۲۰۰۲) در نقش جانگو فت، مردی که بوبا از او کلون شده است و Revenge of the Sith  (۲۰۰۵) در نقش کلون‌های دیگر بوبا ظاهر شد.

استودیوی لوکاس‌فیلم فعلاً جزئیات مربوط به هر دو پروژه را مخفی نگه داشته، اگرچه اخیراً اعلام شده که سوفی تاچر در نقشی که هنوز عنوان آن نامشخص است در فصل سوم  مجموعه‌ی The Mandalorian حضور خواهد یافت.

شایان ذکر است که دیزنی همچنین در حال ساخت یک سریال با محوریت قهرمانان زن در دنیای جنگ ستارگان با تهیه کنندگی Leslye Headland است. و به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد اسپین‌آف‌های دیگری را نیز با حضور شخصیت‌های برجسته‌ی  The Mandalorian، مثل Cara Dune با بازی Gina Carano بسازد.

سریال The Mandalorian

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: