بازی PT

بازی PT دیگر روی کنسول پلی استیشن ۵ قابل اجرا نیست

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۸ آبان ۱۳۹۹ , ۱۳:۰۴

بازی PT، دموی بازی ترسناک کنسل‌ شده‌ی هیدئو کوجیما دیگر روی پلی استیشن ۵  قابل بازی نیست، و همچنان و برای همیشه روی کنسول‌های پلی استیشن ۴ باقی خواهند ماند. با دنیای بازی همراه باشید.

اگر در این فکر هستید که پس از به خرید پلی استیشن ۵،  با پلی استیشن ۴ قدیمی خود چه کار کنید، شاید جزئیات جدیدی که درباره‌ی دموی ترسناک بازی Silent Hill منتشر شده در گرفتن این تصمیم به شما کمک کند.

به گزارش سایت Polygon دموی ترسناک و افسانه ای شرکت کونامی، PT، دیگر از طریق قابلیت Backward سیستم پلی استیشن ۴ در پلی استیشن ۵ قابل بازی نیست. در گزارش Polygon آمده است که در مرحله‌‎ی بررسی اولیه محصول خروجی پلی‌اسیتشن ۵، PT در ابتدا روی این سیستم قابل بازی بوده است. با این وجود، با نزدیک شدن به تاریخ عرضه‌ی کنسول پلی استیشن ۵ در روز پتجشنبه ۲۲ آبان (۱۲ نوامبر) ، PT نه تنها روی کنسول نسل بعدی سونی قابل بازی نیست، بلکه کاربران فعلی که هنوز بازی را روی پلی استیشن ۴ خود ذخیره نگه داشته‌اند قادر به انتقال آن به پلی استیشن ۵ نیستند.

بازی PT

اگر می‌خواهید بدانید چرا عنوان PT دیگر روی پلی استیشن ۵  قابل اجرا نیست، باید بگوییم که مثل همیشه پای شرکت کونامی در میان است. بگفته‌ی شرکت سونی اقدام انجام شده برای غیرقابل اجرا کردن عنوان PT روی پلی استیشن ۵  تصمیم ناشر این بازی بوده است. البته جای هیچ تعجبی نیست ، چنانکه شرکت کونامی در طول این سالها کاملاً به وجود این عنوان بی‌اعتنایی نشان داده و از قبل آن را به طور کلی از استور پلی‌استیشن ۴ حذف کرده است.

اگر هنوز بازی PT را روی پلی استیشن ۴ خود ذخیره دارید، بهتر است آن را از سیستم حذف نکنید. چون شاید روزی فرا برسد که بخواهید بار دیگر این بازی ترسناک و زیبا را تجربه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: