بازی Shenmue 3

بازی Shenmue 3 در ۲۹ آبان روی پلتفرم استیم منتشر خواهد شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۷ آبان ۱۳۹۹ , ۱۸:۰۱

بازی نقش‌آفرینی Shenmue 3 در ۲۹ آبان روی پلتفرم دیجیتال استیم منتشر خواهد شد. با دنیای بازی همراه باشید.

معرفی سومین قسمت از سری بازی Shenmue در کنفرانس E3 سونی چیزی شبیه به یک رویا بود و کمپین کیک‌استارتر این عنوان به راحتی توانست بودجه لازم برای ساخت بازی را در کمتر از ۲۴ ساعت تأمین کند. در اخر مدتی پس از این موفقیت، شرکت Deep Silver انتشار این عنوان پر انتظار را بر عهده گرفت. در حالی که به نظر می رسید بازی حداقل تا حد متوسط موفقیت آمیز باشد، اما چندین مسئله باعث نارضایتی طرفداران این عنوان شد، یکی از این مسائل، معامله انحصاری شرکت Deep Silver در لحظه آخر با شرکت Epic Games بود. حال به نظر می‌رسد که مدت زمان یک‌ساله‌ی این قرارداد رو به اتمام است.

همانطور که در وب سایت رسمی بازی اعلام شد ، این عنوان سرانجام در اواخر این ماه روی پلتفرم دیجیتال استیم منتشر خواهد شد. بازیکنانی که برای دربافت نسخه‌ی استیم این بازی را روی کیک‌استارتر پشتیبانی کرده‌اند می‌توانند از کلید خود، پس از فعال شدن لیست آن بر روی استیم استفاده کنند.

بازی Shenmue 3 هم اکنون روی پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی از طریق پلتفرم EGS در دسترس است. نسخه‌ی استیم این بازی در تاریخ  ۲۹ آبان ( ۱۹نوامبر) منتشر خواهد شد. با اینکه هنوز خبری در مورد قسمت بعدی این بازی منتشر نشده است اما صحبت‌های دربار‌ه‌ی ساخت ادامه‌ی این عنوان شنیده می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: