بازی Mass Effect: Legendary Edition

بازی Mass Effect: Legendary Edition بطور رسمی معرفی شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۷ آبان ۱۳۹۹ , ۲۲:۳۰

نسخه ریمستر سه‌گانه‌ی Mass Effect با عنوان Mass Effect: Legendary Edition معرفی شد. با دنیای بازی همراه باشید.

همانطور که انتظار می‌رفت شرکت‌ Electronic Arts و استودیوی BioWare نسخه ریمستر سه‌گانه‌ی  Mass Effect را با عنوان Mass Effect: Legendary Edition معرفی کردند. نسخه‌های جدید بازی ریمیک کامل آن نخواهند بود. بگفته‌ی استودیوی BioWare هدف آنها مدرنیزه کردن تجربه بازی به نحوی است که طرفداران و بازیکنان جدید بتوانند بازی اصلی را به بهترین شکل ممکن تجربه کنند.

کیسی هادسون ، مدیر استودیوی BioWare درباره این ریمستر گفت:

به عنوان سازندگان بازی، ما همیشه امیدواریم که کیفیت بازی‌های ما از نسخه‌های اصلی فراتر رود. داشتن این فرصت برای ساخت ریمستر سه‌گانه‌ی -Mass Effect- به این معنی است که ثمرات یک دهه کار ما زنده خواهد ماند و تجربه‌ی آن بهتر و بهینه‌تر از همیشه خواهد بود.

بازی Mass Effect: Legendary Edition شامل بخش‎‌های تک‌نفره‌ی بازی و بسته‌های الحاقی بازی‌های Mass Effect 2، Mass Effect  و Mass Effect 3 به همراه سلاح‌ها، زره و بسته‌های مختلف خواهد بود. که همگی با وضوح تصویر ۴K و Ultra HD بازسازی و بهینه سازی شده‌اند.

بازی Mass Effect: Legendary Edition در بهار سال آینده منتشر خواهد شد. همچنین تریلری کوتاهی از این بازی منتشر شد که می‌توانید آن در زیر مشاهد کنید.

    شایعه: بازی Mass Effect: Legendary Edition به زودی رونمایی می‌شود

اینسایدرهای معروف صنعت ویدئو گیم اعلام کردند که زمان زیادی تا معرفی بازی Mass Effect: Legendary Edition باقی نمانده است.با دنیای بازی همراه باشید.

نسخه بازسازی شده سه‌گانه Mass Effect در حال حاظر ممکن است در میان بدترین اسرار حفظ شده در صنعت باشد.انتشار این بازسازی که Mass Effect: Legendary Edition نامیده می‌شود،ماه‌هاست که در شایعات وجود دارد و به نظر می‌رسد که سرانجام رونمایی رسمی آن در راه باشد.
اخیراً مشخص شده است که BioWare در حال برگزاری جریانی “بسیار خاص” با صداپیشگان سه‌گانه و برخی از توسعه‌دهندگان است تا روز N7(روز جهانی بازی Mass Effect) را جشن بگیرند و با این کار به تمامی شایعات دامن زده‌اند.اکنون،تام فیلیپس از Eurogamer و جف گروب از GamesBeat (که در صفوف اصلی شایعات Mass Effect بوده است) در توییتر خود اشاره می‌کنند که سرانجام بازسازی Mass Effect فردا بعد از ظهر از طریق وبلاگ BioWare رونمایی خواهد شد.
کمپانی EA نیز در گزارش مالی سه ماهه اخیر خود اعلام کرد که به زودی بازی‌های زیادی معرفی می‌شود که یکی از این بازی‌ها،یک عنوان اوریجینال و بازسازی شده از کمپانی ‌EA است.
در حقیقت،بازی Mass Effect: Legendary Edition اخیراً در کره نیز رتبه‌بندی شده است.این مجموعه قرار بود در ابتدا در ماه اکتبر منتشر شود،اما تا سال ۲۰۲۱ تاخیر خورد.

سه‌گانه بازی Mass Effect بی‌شک از تاثیر گذارترین باز‌های این صنعت بشمار می‌روند.امروز نسخه‌ی بهبود یافته‌ی این سه‌گانه در کشور کره رتبه بندی شد.با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی است که شایعاتی مربوط به ساخت نسخه‌ی بهود یافته سه‌گانه بازی Mass Effect را می‌شنویم که گویا Mass Effect: Legendary Edition نامیده می‌شود.در چند ماه اخیر این بازی بار‌ها در لیست خرده فروشی‌ها ظاهر شده است اما کمپانی EA هنوز ساخت این بازی را به‌طور رسمی تأیید نکرده است.
اکنون شواهد بیشتری برای تأیید وجود بازی وجود دارد. همانطور که توسط Gematsu مشاهده شده،کمیته بازی و مدیریت بازی (یا GRAC) کره،بازی Mass Effect Legendary Edition را رتبه بندی کرده است.این موضوع به این دلیل مورد توجه قرار می‌گیرد که می‌دانیم رده بندی سنی معمولاً به بازیهایی داده می شود که کاملاً نزدیک به انتشار می‌باشند.

البته،اطلاعات منتشر شده حاکی از آن است که Mass Effect Legendary Edition در ابتدا قرار بود در اوایل ماه اکتبر رونمایی و در اواخر ماه منتشر شود.با این حال،سایت gamingbolt اخیراً گزارش جدیدی مبنی بر تاخیر در انتشار این بازی تا سال ۲۰۲۱ را منتشر کرده است.ظاهرا دلیل اصلی این تاخیر تمایل تیم سازنده به کار بیشتر روی بازی اول است.

آقای گراب در اینباره می‌گوید:«بازی اول از نظر مکانیکی کاملا متفاوت با دنباله‌های آن است و ما نمی‌خواهیم مردم بر اساس نسخه اول،از کل این مجموعه ناامید شوند.»وی همچنین اشاره کرد که یکی از جنبه‌هایی که از سه‌گانه جدید حذف خواهد شد،بخش چند نفره همراه با Mass Effect 3 می‌باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: