استودیو Motive

پروژه بعدی استودیو Motive نسخه‌ی جدیدی از مجموعه بازی‌های Star Wars نخواهد بود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۶ آبان ۱۳۹۹ , ۱۶:۵۰

استودیو Motive اعلام کرد که اشاره اخیر آنها به نسخه‌ی جدید بازی Star Wars یک اشتباه فردی بوده است و صحت ندارد.برای اطلاعات بیشتر با سایت دنیای بازی همراه باشید.

پس از توسعه و انتشار بخش تک نفره بازی Star Wars Battlefront 2،استودیوی Motive اخیراً اولین پروژه کامل خود را با نام Star Wars: Squadrons منتشر کرد.به دنبال آن،در روزهای اخیر،به لطف اشاره به همان مورد در یک آگهی شغلی که اکنون حذف شده است،گزارشاتی مبنی بر کار کردن استودیو روی عنوان جدید دیگر از مجموعه جنگ ستارگان منتشر شد.اما بنظر نظر می‌رسد که این گزارشات صحت ندارد و پروژه بعدی این استودیو عنوان جدیدی از مجموعه‌ی Star Wars نخواهد بود.
با استفاده از توییتر،توسعه‌دهندگان توضیح دادند که مورد ذکر شده در لیست شغلی جدید آنها یک اشتباه فردی بوده است.این موضوع بدان معنا است که آنها روی چنین پروژه‌ای کار نمی‌کنند.توسعه دهندگان اظهار داشتند که در حال کار روی یک بازی جدید هستند و گرچه که بازی جدید آنها یک جنگ ستارگان نیست،اما “بسیار ویژه” است.
آقای Patrick Klaus مدیر کل استودیو مذکور،اخیرا گفت که این استودیو روی چندین عنوان معرفی نشده کار می‌کند.با این اوصاف،طرفداران نباید انتظار DLC برای بازی Star Wars: Squadrons را داشته باشند، زیرا توسعه‌دهندگان تأیید کرده‌اند که پس از انتشار بازی هیچ برنامه‌ای برای آن ندارند.

منبع Gamingbolt

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: