بازی های جدید Dontnod-استودیو Dontnod Entertainment

استودیو Dontnod Entertainment شش بازی جدید در دست توسعه دارد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۶ آبان ۱۳۹۹ , ۱۴:۴۵

مدیر عامل استودیو Dontnod Entertainment اعلام کرد او تیمش به دنبال رشد و پیشرفت سریع هستند و با افتتاح استودیوهای جدید و بزرگ‌تر کردن تیم توسعه، اکنون شش پروژه را به صورت هم زمان توسعه می‌دهند. با دنیای بازی همراه باشید.

طی یک دهه اخیر استودیو Dontnod Entertainment موفق شده شهرت و محبوبیت فراوانی را کسب کند. نام این استودیو فرانسوی با انتشار بازی Life is Strange بر سر زبان‌ها افتاد و با عرضه دنباله این عنوان و بازی دیگر از نظر تجاری نیز به موفقیت مناسبی دست پیدا کردند. چندی پیش این استودیو شعبه دیگری را در شهر مونترال کانادا افتتاح کرد و تیم توسعه خود را گسترش داد. ظاهرا آن‌ها قصد دارند با عرضه بازی‌ها جدید به صورت مستمر توجهات را به خود معطوف کنند.

آقای اسکار گیلبرت (Oskar Guilbert)، مدیرعامل استودیو در مصاحبه‌ای با وبسایت GamesBeat اعلام کرد آن‌ها به دنبال این هستند که بازی‌ها را در بازه زمانی کوتا‌تری روانه بازار کنند:

استودیو ما اکنون بزرگ‌تر از قبل است. در حال حاضر ما شش پروژه جدید در دست توسعه داریم. بازی‌هایی که اخیرا روانه بازار کرده‌ایم بسیار در میان عناوین دیگر مطرح شده‌است و این برایم باعث افتحار است.

بازی های جدید Dontnod سال میلادی آینده عرضه خواهند شد

استودیو فرانسوی «Dontnod Entertainment» طی چند سال اخیر نام شناخته شده‌ای برای مخاطبان گیم بوده و جایگاه خود را در میان استودیوهای داستان محور به خوبی پیدا کرده‌است. آن‌ها برای عرضه نسخه اول مجموعه «Life is Strange»، توجهات به سمت خود جلب کردند و ساخت بازی‌هایی نظیر Life is Strange 2 و Vampyr، نام خود را به عنوان استودیوهای داستان پرداز مطرح کردند. اکنون زمان آن فراررسیده تا تیم خود را گسترده‌تر کنند و زین پس به عنوان یک استودیو بین المللی به فعالیت خود ادامه دهند.

روز گذشته، کمپانی با انتشار یک بیانیه خبر از افتتاح شعبه جدید خود در کانادا دادند. در حال حاضر اعضای استودیو ۲۵۰ نفر است که قصد دارند با جذب نیرو برای شعبه کانادا تعداد خود را به بالای سیصد نفر برسانند. در کنار انتشار بینایه یک تصویر با موضوع برنامه‌ریزی استودیو برای سال آینده میلادی منتشر شد. چهار عنوان معرفی نشده بخشی از بازی های جدید Dontnod برای سال آینده را تشکیل می‌دهند. پیشتر مشخص شده بود یکی از این بازی‌ها با همکاری «Focus Home Interactive» توسعه داده خواهد شد.

آیا تا به حال محصولات این استودیو فرانسوی را تجربه کرده‌اید؟ بازخوردتان چه بوده‌است؟ به نظر شما عملکر آن‌ها در سال آینده چگونه خواهد بود؟ در بخش نظرات با دنیای بازی همراه شوید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: