بازی-Risk-of-Rain-2

بروزرسانی جدیدی برای بازی Risk of Rain 2 منتشر شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۵ آبان ۱۳۹۹ , ۱۷:۰۰

بروزرسانی جدیدی بازی Risk of Rain 2 علاوه بر رفع مشکلات بازی مرحله جدیدی را به آن اضافه می‌کند. با سایت دنیای بازی همراه باشید.

استودیوی Hopoo Games بروزرسانی جدیدی را برای برای بازی Risk of Rain 2 منتشر کرد، اگرچه این برزورسانی یک آپدیت بسیار بزرگ نیست اما مرحله‌ی جدیدی را به نام Sundered Grove به آن اضافه می‌کند، البته هدف اصلی از انتشار این بروزرسانی رفع اشکالات بازی مانند اصلاح‌گرهای Eclipse 3 است که برای دشمنان اعمال می‌شود. همچنین نبرد با غول مرحله‌ی آخر که موج های شوک‌دهنده‌ی آن، وقت اضافی بیشتری را برای کلاینت‌های دور فعال نمی‌کرد مثل قبل آزاردهنده نخواهد بود.

بازی Risk of Rain 2

بازی Risk of Rain 2

سایر مشکلاتی که در این بروزرسانی رفع شده شامل شبیه بودن آهنگ‌های بازی به نسخه‌های موسیقی متن آن‌ها (‌نسخه OST) ، رشته‌های بومی‌سازی بروز شده و گره‌های شناور در مرحله‌ی Sundered Grove است. حال سوال اصلی این است که آیا این بروزرسانی تمام محتوای حذف شده را در هنگام ساخت بازی به آن را اضافه می‌کند یا فقط شامل قسمت کوچکی از آن است، در هر صورت بخش دیگری از بازخورد‌‎ها‌ بررسی خواهد شد، بنابراین منتظر اصلاحات بیشتری در بازی باشید.

استودیوی Hopoo Games  تلاش دارد در آینده ضمن پشتیبانی از مادینگ ، بسته‌های الحاقی  را نیز برای  بازی منتشر کند. ما باید منتظر جزئیات بیشتر در مورد همان باشیم.

بازی Risk of Rain 2 هم‌اکنون برای رایانه‌های‌ شخصی و کنسول‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ با بروزرسانی ۱.۰ که اخیراً برای کنسول‌ها عرضه شده در دسترس است.

لیست ایرادات رفع شده در بروزرسانی اخیر:

Fixed Eclipse 3 modifiers applying to enemies

Fixed the final boss’ shockwaves being fired an extra time for each remote client in the game

Fixed some floating nodes in Sundered Grove

Restored the cursor for gamepad users while in the info/scoreboard menu

Updated all music tracks to be more similar to the OST version

Updated a lot of localization strings

Fixed throwing Forgive Me Please off a cliff causing it to not release its deployable slot until the next stage

Fixed monsters revived via Dio’s Best Friend potentially respawning into out-of-bounds kill zones that make them miss the trigger, never die again, and potentially cause a softlock in this way if they are a boss

Added temporary safety mechanism that forces client bodies to reinitialize into valid states if they are still in an invalid state one second after spawning

-Fixed ragdolling causing the hurtboxes of dead characters to become re-enabled -yes, the brass contraption ragdoll + melee bug is finally dead

بازی Risk of Rain 2 بیش از ۳ میلیون بازیکن روی پلتفرم استیم دارد

بازی Risk of Rain 2 با توجه اعلام رسمی توییتر این اثر، در حال حاظر بیش از ۳ میلیون بازیکن روی استیم دارد. با دنیای بازی همراه باشید.

پس از مدت زمانی نه چندان کوتاه که بازی Risk of Rain2 به‌صورت early access در دسترس کاربران بود، در نهایت هفته گذشته نسخه ۱.۰ این بازی منتشر شد.  بازی Risk of Rain 2  نسبت به نسخه قبلی خود، با موفقیت از یک roguelike دو بعدی، به ورژنی سه بعدی جهش یافته است و در همین حال به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا برای پیشروی در مراحل، تیم مورد نظر خود را آماده کرده و به نبرد بفرستد. اکنون میزان فروش و تعدا کاربران این اثر روی استیم رقمی به شدت چشم‌گیر است.

روز گذشته در اکانت توییتر رسمی بازی اعلام شد که Risk of Rain2 علی‌رغم اینکه تنها روی پلتفرم استیم عرضه شده است، تعداد کاربرانی بالغ بر ۳ میلیون داشته است. البته مشخص نیست که این مقدار، تنها از مربوط به نسخه کامل بازی است یا کاربران Early access را هم شامل می‌شود. اما به هر صورت ۳ میلیون نفر آن هم تنها روی یک پلتفرم فروش، رقمی قابل ملاحظه است.

«بسیار هیجان‌زده هستیم تا اعلام کنیم اکنون بازی Risk of Rain2 بیش از ۳ میلیون بازیکن روی استیم دارد. از همه کسانی ما و بازی را در دوره Early access حمایت کرده‌اند و کمک کرده‌اند تا نسخه ۱.۰ در هفته گذشته منتشر شود تشکر می‌کنیم.»

بازی Risk of Rain2 در حال حاظر روی کنسول‌های پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس One، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس علاقمندان قرار دارد. تمامی بازیکنان در تمامی پلتفرم‌ها در حال حاضر از حالت Early access خارج شده و به نسخه کامل بازی دسترسی دارند. بازی Risk of Rain 2 در تابستان سال گذشته بود که برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد.

نظرات خود را در مورد تعداد کاربران بازی Risk of Rain2 با دنیای بازی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: