شایعه: ایکس‌باکس سری اس دارای ۳۶۴ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی قابل استفاده است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۴ آبان ۱۳۹۹ , ۱۸:۳۶

طبق اخبار منتشر شده ایکس‌باکس سری اس دارای ۳۶۴ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی قابل استفاده است. با سایت دنیای بازی همراه باشید.

تنها یک هفته تا عرضه‌ی دو کنسول نسل بعدی و جدید مایکروسافت فاصله داریم. این سیستم‌ها شامل کنسول پر قدرت ایکس‌باکس سری ایکس و هم رده‌ی پایین‌تر اما مقرون به‌صرفه‌تر آن یعنی سری اس است. فناوری استفاده شده در کنسول ایکس‌باکس سری اس یک موضوع بحث‌برانگیز در بین توسعه‌دهندگان بازی بوده است، قیمت پایین این کنسول‌ آن را به یکی از اقتصادی‌ترین پلتفرم‌های بازی‌های ویدیوی تبدیل کرده است اما برخی هنوز به کارایی این کنسول در اجرای بازی‌های نسل بعدی تردید دارند.

ایکس باکس سری اس

کنسول-Xbox-Series-S

یکی از کاربران سایت Reddit به نام uspead20 در پست اخیر خود ادعا کرده است که یک هفته زودتر این کنسول را دریافت کرده و به گفته‌ی او این کنسول دارای ۳۶۴ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی قابل استفاده برای نصب بازی‌ها و برنامه‌ها در درایو SSD سیستم خود با حجم کلی ۵۱۲ گیگابایت است. برای مقایسه بهتر، کنسول پلی‌ استیشن ۵ سونی دارای ۶۶۴ گیگابایت فضای ذخیره سازی قابل استفاده است در حالی که سری ایکس، دارای ۸۰۲ گیگابایت حافظه ذخیره‌سازی است.

از آنجا که این خبر این رسمی نیست فعلاً باید آن را در حد یک شایعه بدانیم ولی در حالت کلی این میزان حجم از از فضای ذخیره‌سازی برای بازی‌های نسل بعدی نمی‌تواند کافی باشد مخصوصاً با حضور عناوینی چون بازی Call of Duty که حجم زیادی را اشغال می‌کنند.

کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ‌اس در تاریخ ۱۰ نوامبر در سراسر جهان و به ترتیب با قیمت‌های ۴۹۹ و ۲۹۹ دلار عرضه خواهند شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: