بازی بتل رویال Vampire: The Masquerade

بازی بتل رویال Vampire: The Masquerade معرفی شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۳ آبان ۱۳۹۹ , ۲۰:۴۲

بازی بتل رویال Vampire: The Masquerade معرفی شد این عنوان قرار است در سال آینده توسط استودیوی Sharkmob منتشر شود. با دنیای بازی همراه باشید.

این بازی از طریق یک پیش نمایش کوتاه ۳۲ ثانیه‌ای که در زیر مشاهده می‌کنید، معرفی شد البته این تیزر کوتاه اطلاعات زیادی را از گیم‌پلی بازی در اختیار ما قرار نمی‌دهد.

شرکت Paradox Interactive وظیفه‌ی انتشار این بازی را بر عهده خواهد داشت، این شرکت همچنین ناشر بازی نقش‌آفرینی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2  است که هم‌اکنون توسط استودیوی Hardsuit Labs در حال ساخت است و قرار است با تاخیر در سال ۲۰۲۱ منتشر شود.

این تریلر نشان می‌دهد که ما در این بازی به عنوان خون آشام‌هایی که از توانایی های خارق‌العاده برخوردار هستند بازی خواهیم کرد و قادریم با چاقو، اسلحه و هر چیز دیگری که به می‌توانیم به دست گیریم با یکدیگر مبارزه خواهیم کرد.

استودیوی Sharkmob تا به امروز هیچ بازی مطرحی را منتشر نکرده است، اما دارای طراحان با استعدادی در زمینه‌ی توسعه‌ی بازی‌های ویدیویی است که در شهرهای مالمو (دانمارک) و لندن فعالیت دارند.

به گزارش سایت PCGamesN این استودیوی نوپا توسط کارکنان سابق دو استودیوی Massive Entertainment (بازی Far Cry 3) و IO Interactive (بازی Hitman) تاسیس شده و ظاهراً تیم توسعه‌ دهنده‌ی این استویدیو در حال کار بر روی دو پروژه بسیار بلند پروازانه‌‎ و تریپل‌ ای (AAA) دیگر نیز است که توسط موتور Unreal در حال ساخت هستند.

توضیحات بازی آن را بدین شکل توصیف می‌کند:

نسل بعدی و هیجان انگیز بازی‌های اکشن و چند نفره‌ی بتل رویال را در دنیای Vampire: The Masquerade تجربه کنید، دنیای که در آن فرقه‌های خون آشام در خیابان ها و پشت بام های پراگ در حال نبرد با یکدیگر هستند.

سبک بازی خود را انتخاب کنید و به صورت انفرادی یا تیمی نبرد خود را شروع کنید ، با رقبا و دشمنان قسم‌خورده‌ی که تنها هدفشان نابودی همه‎‌ی خون آشامان است مبارزه کنید. برای شکار، جنگیدن و زنده ماندن در شب از قدرت های خارق العاده خود، اسلحه و آشامیدن خون استفاده کنید.

بازی بتل رویال Vampire: The Masquerade در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: