بازی EVERSPACE 2

تاخیر بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ موجب تاخیر بازی EVERSPACE 2 شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۰ آبان ۱۳۹۹ , ۲۲:۱۹

چند روز پیش، استودیوی CD Projekt RED اعلام کرد که تاریخ انتشار عنوان پرانتظار Cyberpunk 2077 تا ۲۰ آذر (۱۰ دسامبر) به تأخیر افتاده است. ظاهراً، این امر باعث شده که استودیوها‌ی دیگر نیز مجبور شوند پروژه های آینده خود را به تعویق بیندازند تا زمان انتشار عناوین‌شان با این بازی محبوب تلاقی نکند. این عناوین شامل بسته الحاقی بازی Path of Exile و نسخه Early Access بازی EVERSPACE 2 است.  با سایت دنیای بازی همراه باشید.

Grinding Gear، استودیوی سازنده‌ی بازی Path of Exile در بیانیه‌ی علت تاخیر بسته‌ی الحاقی این عنوان را اینگونه بیان کرد:

استودیوی CD Projekt Red دیروز اعلام کرد که بازی Cyberpunk 2077 حالا در ماه ۱۰ دسامبر منتشر خواهد شد. ما نمی خواهیم بازیکنان خود را در وضعیتی قرار دهیم که مجبور شوند بین این دو بازی یکی را انتخاب کنند، بنابراین تصمیم گرفتیم که از سر راه کنار برویم و تاریخ انتشار نسخه‌ی ۳.۱۳ بازیPath of Exile  تا ماه ژانویه به عقب بیاندازیم.

ما هنوز انتظار داریم که مراحل ساخت نسخه‌ی ۳.۱۳ تا اوایل / اواسط ما دسامبر به پایان برسد. طرح کلی بسته الحاقی بدون تغییر باقی خواهد ماند. در طول ماهی که بازی به تأخیر افتاده و قبل از انتشار آن، ما ساخت نسخه‌ی ۳.۱۴ را شروع خواهیم کرد.

استودیوی Rockfish Games نیز بیانیه‌ای مشابه را در مورد تاخیر عنوان خود، یعنی EVERSPACE 2 منتشر کرد:

EVERSPACE 2

ما از طریق انجمن آنلاین خود مطلع شدیم که تاریخ انتشار این دو عنوان کاملاً با هم تلاقی دارند، بنابراین تصمیم گرفتیم از وسط راه کنار برویم و زمان انتشار بازی خود را به ماه ژانویه موکول کنیم. ما مطلعیم که طرفداران EVERSPACE 2 از این موضوع ناراضی خواهند بود، اما رقابت با پرانتظارترین بازی ویدیویی تاریخ ایده‌ی جالبی نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: