سریال Narcos: Mexico

فیلم برداری فصل سوم سریال Narcos: Mexico بزودی آغاز می‌شود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۸ آبان ۱۳۹۹ , ۱۵:۳۸

فیلم برداری فصل سوم سریال Narcos: Mexico با رعایت تمامی محدودیت‌ها و پروتکل‌های بهداشتی بزودی آغاز می‌شود. آقای اریک نیومن به عنوان سازنده جدید این سریال در کنار کارلو برنارد وظیفه تولید فصل جدید این سریال جنایی را بر عهده دارد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، با دنیای بازی همراه باشید.

آقای اریک نیومن که شورانر شناخته شده‌ای است و سابقه همکاری با نتفلیکس را نیز در کارنامه دارد. به عنوان سازنده جدید سریال Narcos: Mexico در کنار آقای کارلو برنارد، وظیف ساخت فصل سوم این سریال را بر عهده خواهند داشت. آقای نیومن که پیش از سابقه همکاری با آقای برنارد برای ساخت فصل دوم و سوم سریال Narcos و همچنین دو فصل اول Narcos: Mexico را دارد، اعلام کرد از تصمیم نتفلیکس مبنی بر ابقای وی بسیار خرسند است.

بیسار خوشحالم که پنج سال درگیر ساخت سریال Narcos و Narcos: Mexico بوده‌ام. به خود و تیمم بابت تمامی موفقیت‌هایی که این دو سریال به دست آورده‌اند، افتخار می‌کنم.

با احتساب فصل سوم این عنوان، در مجموع این دو سریال باغ بر شش فصل تولید شده‌اند که در میان تمام سریال‌های غیر انگلیسی زبان نتفلیکس این موضوع یک رکورد به حساب می‌آید. با خبر آغاز فیلمبرداری فصل سوم، شاید بزرگ‌ترین سوال طرفداران حضور یا عدم حضور، آقایان «Scoot McNairy» و «Diego Luna» در فصل سوم باشد. سازندگان اعلام کردند آقای McNairy قطعا در میان بازیگران فصل سوم سریال خواهد بود اما، از آنجایی که آقای Luna هم‌اکنون درگیر پروژه سریال استار وارز برای شبکه Disney+ نمی‌تواند در این فصل حاضر شود. از دیگر بازیگرانی که حضور آن‌ها برای فصل سوم تایید شده‌است، می‌توان به José Maria Yazpik ،Alberto Ammann ،Alfonso Dosal ،Mayra Hermosillo و Manuel Masalva اشاره کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: