نسخه نینتندو سوئیچ بازی Apex Legends تاخیر خورد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۳ آبان ۱۳۹۹ , ۱۵:۰۰

دارندگان نینتندو سوئیچ برای تجربه بازی Apex Legends باید بیشتر منتظر بمانند.برای اطلاعات بیشتر با سایت دنیای بازی همراه باشید.

استودیو ‌Respawn Entertainment یک خبر خوب و خبر بد برای Apex Legends دارد.خبر خوب این است که این بازی بتل رویال در تاریخ ۴ نوامبر(۱۴ آبان)برای Steam منتشر می‌شود.این تاریخ در واقع همزمان با آغاز فصل ۷ خواهد بود که یک قهرمان جدید و Battle Pass را به بازی اضاف می‌کند.
کسانی که درحال حاضر در پلتفرم Origin هستند می‌توانند پیشرفت را حفظ کرده و قفل را در Steam باز کنند یا به دلخواه بین دو پلت‌فرم جابجا شوند.اگر در هر زمان از فصل ۷ در Steam بازی را تجربه کنید، انتظار دریافت gun charm منحصربفرد مبتنی بر بازی‌های Half-Life و Portal را داشته باشید.اینکه آیا بازیکنان Steam و Origin می‌توانند با یکدیگر همگروه شوند یا خیر هنوز مشخص نیست.
خبر بد این است که نسخه سوئیچ این بازی به سال آینده موکول شده است.در بیانیه اخیر در همین مورد،کارگردان بازی آقای Chad Genier اظهار داشت:«ما هنوز روی port بازی سخت کار می‌کنیم،اما برای اجرای عدالت میان دارندگان پلفترم‌های مختلف و تبدیل این بازی به تجربه فوق‌العاده برای بازیکنان سوییچ، تیم ما به زمان بیشتری نیاز دارد.به بیان بهتر،امسال چالش‌های جدید غیرمنتظره‌ای به وجود آمده است و ما نمی‌خواهیم با عجله بازی را منتشر کنیم.»

آقای Genier تأیید کرد که نسخه سوئیچ با پشتیبانی از قابلیت کراس پلتفرم منتشر می‌شود.همچنین می‌توان انتظار داشت که این نسخه نیز دارای تمام ویژگی‌های نسخه‌های دیگر باشد که شامل محتوای فصلی جدید است.بازی Apex Legends در حال حاضر برای Xbox One ، PS4 و PC از طریق Origin در دسترس است. برای جزئیات بیشتر در مورد فصل ۷ در روزهای آینده با ما همراه باشید.

منبع GAMINGBOLT

استودیو Respawn Entertainment تصمیم گرفت نسخه ویژه‌ای از بازی Apex Legends را معرفی کند که به عنوان بازی Apex Legends Champion Edition شناخته می‌شود. با دنیای بازی همراه باشید.

نسخه موردبحث دارای ۱۰۰۰ سکه اپکس است و تمامی لجندهای این عنوان را دربرخواهد گرفت. استودیو ریسپاون به مناسبت پایان یافتن فصل ششم Apex Legends در ماه نوامبر، نسخه ویژه مورد اشاره را تدارک دیده که تمامی Legend را دربرگرفته و ۱۰۰۰سکه اپکس هم در کار است.

گذشته از آن فصل هفتم هم در این نسخه تعبیه شد. به گفته استودیو سازنده این نسخه اسکین‌های Legendary برای شخصیت‌های قهرمانی چون Wraith، Revenant و چندی دیگر را دربرمی‌گیرد.

آیتم‌های نسخه ویژه به طور جداگانه ۱۰۰دلار هستند اما اگر با باندل ۳۹ دلاری هزینه کمتری به دنبال دارند. ریسپاون فصل هفتم بازی را در کنار نسخه Apex Legends Champion Edition منتشر خواهد کرد.

Apex Legends

در این فصل با قهرمان جدید به نام Ramya Parekh ملقب به Rampart آشنا می‌شوید. او با حمل کردن یک برجک چرخان، که سوار اوست، المان‌های جدیدی را به گیم‌پلی معرفی می‌کند. به لطف تریلر‌های منتشر شده، شاهد تغییراتی اعمال شده به World’s Edge، تزئینات جدید Battle Pass آینده و موارد دیگر هستیم.
در بخش قابلیت ها، شخصیت Rampart می‌تواند Amped Cover را به کار گیرد، بدین شکل نه تنها مکانی برای پنهان شدن او مهیا شده، بلکه خسارت های اعمالی به دشمنان نیز افزایش خواهد یافت. همچنین ریلود کردن‌ها LMGها با سرعت بیشتری صورت می‌گیرد و امکان استفاده از برجک چرخان هم فراهم می‌گردد. با در دست گرفتن این ابزار که نامش را Sheila گذاشته اند، باران مرگ را بر سر سیل عظیم دشمنان پیاده خواهید کرد. در ساز و کار crafting نیز اجازه این به شما داده شده تا لوازمی را جمع کنید، و بعد نزد یک replicator در نقشه بازی بروید تا سلاح یا آیتم مورد نظر خود را انتخاب کنید.
World’s Edge هم با تغییراتی مواجه بوده و در روند این فصل به خوبی تقویت شده است. همه‌ی این تغییرات را در تریلرهای منتشر شده می‌توانید یکجا مشاهده کنید. و در آخر، سلاح Volt SMG از بازی Titanfall 2 راهی به اینجا پیدا کرده. منتظر جزئیات بیشتر فصل ششم بازی Apex Legends، بعد از انتشار باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: