بازی Gears Tactics

بازی Gears Tactics با رزولوشن ۴K روی Xbox Series X اجرا خواهد شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۳ آبان ۱۳۹۹ , ۲۰:۴۵

امروز کیفیت اجرایی بازی Gears Tactics روی پلتفرم‌های نسل بعد مایکروسافت مشخص شد. این عنوان با رزولوشن ۴K و نرخ فریم ۶۰ اجرا خواهد شد. با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Gears Tactics اوایل سال میلادی جاری برای پلتفرم PC عرضه شد و کم‌تر یک ماه دیگر برای کنسول‌های مایکروسافت نیز عرضه خواهد شد. به همین مناسبت امروز سازندگان از کیفیت اجرای این عنوان روی کنسول‌ها رونمایی کردند.

این عنوان با رزولوشن ۴K و شصت فریم بر ثانیه روی کنسول Xbox Series X اجرا خواهد شد. بازیکنان می‌توانند برای تماشای سینماتیک‌های بازی از میان ۳۰ فریم و ۶۰ فریم برگزینند. سازندگان اعلام کردند این موضوع به دلیل محدودیت‌های اجرایی نیست و صرفا جهت احترام بیشتر به مخاطب است. این عنوان روی دیگر پلتفرم نسل بعد مایکروسافت، کنسول Xbox Series S با رزولوشن ۱۴۴۰p و شصت فریم اجرا می‌شود. کنسول‌های فعلی نیز به نسبت از کیفیت اجرایی مناسبی برخوردار هستند. مخاطبان Xbox One X می‌توانند از میان رزولوشن ۴K و سی فریم یا ۱۴۴۰p و شصت فریم یکی را انتخاب کنند. و در نهایت رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۳۰ کیفیت اجرایی بازی روی کنسول Xbox One خواهد بود.

خبر تایید عرضه بازی برای Xbox Series X چندی پیش اعلام شده بود

با اینکه بازی Gears Tactics اوایل سال جاری روی رایانه‌های شخصی منتشر شد و موفقیت‌های نسبی بدست آورد، اما مایکروسافت همواره تلاش کرده است تا پس از عرضه بازی‌های خود روی PC آنها را برای ایکس‌باکس نیز منتشر کند. اکنون به نظر می‌رسد که این بازی روی کنسول نسل بعدی این کمپانی نیز عرضه خواهد شد.

اکنون که رده‌بندی سنی بازی Gears Tactics  برای عرضه روی کنسول مایکروسافت مشخص شده است، اطلاعات کامل‌تری را می‌توان در مورد پلتفرم‌های انتشار این اثر ارائه داد. بازی رده‌بندی مشابه با نسخه PC خود دریافت کرده است و برای کنسول‌های Xbox One و Xbox Series X منتشر خواهد شد. البته با توجه به برنامه‌ریزی تاریخ انتشار بازی در پاییز، انتظار می‌رفت که عرضه آن روی Xbox Series X نیز اتفاق بیفتد.

طبق آخرین اخبار بازی، در اوایل سال جاری میلادی، چرخش کاملا جدیدی در مجموعه Gears of War شاهد بودیم که منجر به عرضه‌ی بازی Gears Tactics شد.  در مقطع خاصی، این بازی تنها برای رایانه‌های شخصی عرضه شد، اما حالا همان‌طور که می‌دانیم  بازیکنان کنسول نیز می‌توانند اواخر امسال این بازی را تجربه کنند.

رود فرگوسون رئیس سابق The Coalition اعلام کرد که این بازی در نهایت برای کنسول ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. طی رویداد زنده Inside Unreal که توسعه دهندگان بازی با The Coalition داشته‌اند، آن‌ها رسما تائید کردند که این بازی پاییز امسال برای کنسول‌ها عرضه خواهد شد. اگرچه این موضوع به‌طور کامل مشخص نشده است، اما گویا این عرضه شامل Xbox Series X هم خواهد بود.

چند ماه پیش هم خبری منتشر شده بود که این بازی رتبه‌ی اول فروش را در استیم کسب کرده و موفقیت بزرگی را کسب کرد. این بازی روی سرویس گیم پس ایکس باکس نیز قرار گرفته بود و همین موارد سبب موفقیت‌های آتی این بازی نیز شد.

بازی Gears Tactics هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی عرضه شده است و نسخه‌ی کنسولی آن هم قرار است پاییز امسال روانه بازار شود. نظرات خود را در مورد نسخه کنسولی بازی Gears Tactics با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: