کمپانی Devolver Digital

کمپانی Devolver Digital شرکت سازنده بازی Serious Sam را خریداری کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲ آبان ۱۳۹۹ , ۱۷:۰۵

به گزارش سایت gamingbolt کمپانی Devolver Digital شرکت Croeteam،سازنده بازی Serious Sam را خریداری کرد.برای اطلاعات بیشتر با سایت دنیای بازی همراه باشید.

پس از عرضه Serious Sam 4،کمپانی Devolver Digital از خرید توسعه‌دهنده این بازی یعنی Croteam خبر داده است.روابط بین هر دو شرکت با انتشار اولین Serious Sam شروع شد.هنگامی که برخی از اعضای سابق به تاسیس Devolver Digital پرداختند، اولین پروژه‌های آنها نسخه‌های HD از دو بازی اول Serious Sam بود.
با ادغام شدن هر دو کمپانی،می‌توان گفت که اکنون بازی‌های زیادی برای توسعه وجود دارد.بعنوان مثال می‌توان به بازی The Talos Principle 2،یک IP اصلی از استودیو Croteam و استودیوهای زیرمجموعه آن و حتی عناوین جدیدتر از مجموعه Serious Sam اشاره کرد. همچنین کمپانی Devolver Digital خاطرنشان کرد که استودیو Croteam آزادی خلاقیت خود را حفظ خواهد کرد. آنها در این باره میگویند:«ناشر سعی می‌کند توصیه‌های بی‌مورد را ارائه دهد که اعضای Croteam فقط آنها را نادیده می‌گیرند.ما اینگونه ترجیح می‌دهیم.»
از دیگر پروژه‌هایی که Devolver Digital ارائه خواهد کرد میتوان به بازی Shadow Warrior 3 از استودیو Flying Wild Hog،بازی Weird West ساخته‌ی استودیو Wolfeye Studios،و در نهایت بازی Blightbound(که در حال حاضر در دسترسی زود هنگام قرار دارد)جدیدترین ساخته‌ی استودیو Ronimo Games اشاره کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: