مجموعه The Master Chief Collection

بازی Halo 5 برای Xbox Series X / S بهینه سازی نخواهد شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲ آبان ۱۳۹۹ , ۱۸:۲۵

با وجود اینکه بازی Halo 5 برای Xbox Series X / S بهینه نخواهد شد،اما از قابلیت backwards compatibility بهره‌مند می‌شود.با سایت دنیای بازی همراه باشید.

استودیو بازی سازی ۳۴۳ Industries تأیید کرد که اگرچه بازی Halo 5 برای کنسول های نسل بعدی مایکروسافت بهینه نم‌یشود اما این بازی به لطف ویژگی backwards compatibility در سیستم Xbox S / X،از مواردی مانند زمان بارگذاری سریعتر و وضوح بالاتر بهره‌مند خواهد شد.
آنها در این باره گفتند:«پس از اعلام پیشرفت‌هایی که MCC از Xbox Series X | S دریافت خواهد کرد،سوالاتی در مورد نحوه اجرای بازی Halo 5 در کنسول های نسل بعد پرسیده شد.اگرچه بازی Halo 5 بهینه سازی‌های نسل بعد را مانند بازی Master Chief Collection بدست نمی‌آورد،اما دارندگان سخت افزار نسل بعدی هنوز منتظر مزایای بارگذاری سریعتر و گیم‌پلی با وضوح بالاتر به طور مداوم باشند.ما برای نمایش این بازی با قدرت سخت افزاری نسل بعد هیجان‌ زده هستیم.»
ما همچنین می‌دانیم که Halo 5 به لطف ویژگی خودکار HDR کنسول،دارای HDR در Xbox Series X خواهد بود.
بازی Halo 5 در حال حاضر فقط در Xbox One در دسترس است. ۳۴۳ Industries اخیراً تاکید کردند که این بازی به The Master Chief Collection اضافه نمی‌شود.

استودیو ۳۴۳Industries یک بار مجموعه The Master Chief Collection را با عناوینی چون Halo 3: ODST، Halo 3 و چندی دیگر برای ایکس باکس وان و رایانه شخصی منتشر کرد و حال قرار نیست نسخه ۵ از راه برسد. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت دنیای بازی همراه باشید.

بی شک مجموعه The Master Chief Collection یکی از جذاب‌ترین بازی‌هایی است که دارندگان کنسول ایکس باکس وان می‌توانند از آن بهره ببرند. مدتی قبل بود که شاهد افزوده شدن بازی Halo 4 بودیم و در این بین پرسشی به وجود آمده آیا قرار نیست بازی Halo 5 هم در کار باشد.

در گذشته چنین پرسشی شده بود که استودیو ۳۴۳Industries آن را تکذیب کرد و باری دیگر نیز در پاسخ به پیوستن Halo 5 به مجموعه The Master Chief Collection، خبر از عدم پیوستن آن داد.

طی انتشار پستی در Halo Waypoint، استودیو سازنده به سرعت نور امید افزوده شدن بازی Halo 5: Guardians به The Master Chief Collection را در دل طرفداران خاموش کرد. در واقع بدان معنا نیست با انتشار Halo 4، قرار است Halo 5 هم در کار باشد.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید به وب سایت سایت اصلی بازی مراجعه کنید. نظر شما درباره افزوده نشدن بازی Halo 5 به مجموعه The Master Chief Collection چیست؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: