GameFly

سرویس اجاره‌ی بازی GameFly توسط Alliance Entertainment خریداری شد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۷ مهر ۱۳۹۹ , ۱۷:۴۵

سرویس اجاره‌ی بازی GameFly توسط Alliance Entertainment خریداری شده است.این معامله باعث گسترش انواع محتوای قابل استفاده برای کاربران می‌شود.برای اطلاعات بیشتر با سایت دنیای بازی همراه باشید.

جف واکر،مدیر عامل Alliance Entertainment:«ما به شدت متمرکز هستیم که به آنچه مشتریانمان به ما می‌گویند گوش فرا دهیم و سپس به دنبال راه هایی برای ارائه خواسته های آنها هستیم.» «Alliance بزرگترین توزیع کننده رسانه های فیزیکی در ایالات متحده است و ما با استفاده از تجربه نزدیک به ۲۰ ساله GameFly در اجاره بازی ها،از مهارت های خود استفاده می‌کنیم تا پیشنهادهای جدیدی را ارائه دهیم که قبلاً قابل انجام نبودند.»
با وجود این خرید،GameFly همچنان به طور مستقل به کار خود ادامه خواهد داد. علاوه بر این،واکر همچنین به عنوان مدیر عامل و مالک مشترک GameFly نیز فعالیت خواهد کرد.
کمپانی Alliance Entertainment،که ادعا می کند بزرگترین توزیع کننده عمده فیلم و موسیقی در ایالات متحده است، می‌گوید که آنها قصد دارند کاتالوگ بازی های GameFly را گسترش دهند.علاوه بر این،آنها تعداد مجموعه های قابل جمع آوری،فیلم،لوازم جانبی،سخت افزار و بازی های فروشی را در سایت گسترش خواهند داد.
کسانی که علاقه‌مند به ثبت نام در سرویس اجاره‌ی بازی GameFly هستند،می‌توانند ۳۰ روز دوره آزمایشی رایگان دریافت کنند و سپس ماهیانه ۵ دلار بپردازند.

منبع dualshockers

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: