بازی Marvels Avengers

نسخه نسل نهمی بازی Marvel’s Avengers تاخیر خورد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۷ مهر ۱۳۹۹ , ۱۷:۳۰

استودیو Crystal Dynamics تاریخ انتشار نسخه نسل نهمی بازی Marvel’s Avengers را به تعویق انداخت.برای اطلاعات بیشتر با سایت دنیای بازی همراه باشید.

این خبر که در وب سایت رسمی Square Enix ارسال شده است،مانند هر پست وبلاگ دیگری برای یک بازی آغاز می‌شود.Crystal Dynamics از طرفداران خود قدردانی کرد و به عنوان پاداش،یک بسته دیجیتال تشکر از شما ارسال می‌کند که دارای چند اعتبار،واحد، ماژول های ارتقا و کلیدهای DNA است.این پست سپس برنامه های آینده Marvel’s Avengers را توصیف می‌کند،از جمله افزودن ویژگی های دسترسی مانند حالت کنتراست بالا و سیستم پینگ و همچنین سایر تغییرات مانند تشخیص حمله دشمنان از‌ راه دور.اما علاوه بر همه این خبرهای خوب،تأخیر در انتشار نسخه نسل بعدی بازی نیز دیده می‌شود.
برای دارندگان کنونی Marvel’s Avengers روی کنسول های نسل فعلی، این خبر نباید خیلی تأثیرگذار باشد.جدا از عدم دسترسی به محتوای جدید،بازی همچنان به روز می‌شود و حتی از طریق قابلیت backwards compatibility در کنسول های نسل بعدی نیز قابل اجرا خواهد بود.

بازی Marvel’s Avengers اگرچه تبلیغات هیجان انگیزی داشت اما در نسخه رایانه شخصی نتوانست موردتوجه قرار گیرد و همین امر سیستم Matchmaking را دچار مشکل کرد. با دنیای بازی همراه باشید.

به گفته استودیو Crystal Dynamics نسخه رایانه شخصی بازی Marvel’s Avengers چندان استقبال بالایی نداشت و انتظار می‌رفت با توجه برگرفته شدن از سری فیلم‌های اونجرز، توجه بازیکنان را به خود جلب کند.

اما یکی از دلایل اصلی استقبال نه چندان زیاد این بازی، مشکلات متعددی بود که گزارش می‌شد. متاسفانه بسیاری از مشکلات کلیدی Marvel’s Avengers برطرف نشده و همچنان پابرجاست.

اگرچه پیشتر بروزرسان بزرگی منتشر شد اما همچنان شاهد آشکار شدن مشکلات هستیم. به گفته وب سایت Forbes، تعداد بازیکنان رایانه شخصی Marvel’s Avengers در برخی از ساعت‌های هفته به کمتر از ۱۰۰۰ نفر می‌رسد و این میزان دور از انتظار است.

در همین بین سیستم Matchmaking هم دچار مشکلاتی شده و بازیکنان نیز تمایلی به تجربه این عنوان ندارند. متاسفانه مشکلات بخش چند نفره ایجاد تیم را در Marvel’s Avengers  با مسائلی رو به رو ساخت. پیش از آغاز ماموریت افراد باید قهرمان خود را انتخاب کرده و Matchmaking نیز تیم ۴ نفره‌ای که از قهرمانان تشکیل می‌شود، ایجاد می‌کند.

با تمام این تفاسیر بازیکنان با مشکلاتی که در مقابل آنها برای ایجاد تیم موردنظر به وجود می‌آید، علاقه خود را نسبت به تجربه این عنوان از دست دادند. گفته شده کاربران نسخه رایانه شخصی کاهش بیشتری نسبت به نسخه کنسولی دارد.

متاسفانه تیم سازنده تاریخ انتشار بسته الحاقی شخصیت Hawkeye را مشخص نکرده و بازیکنان نسبت به تجربه این بازی مردد هستند. به هر حال باید منتظر ماند تا بروزرسان بعدی مشکلات جدی را برطرف سازد.

هفته گذشته رقابت سنگینی میان عناوین تازه عرضه شده برای قرار گرفتن در لیست پر فروش‌ترین بازی‌ها وجود داشت که در نهایت ساخته جدید کریستال داینامیک، بازی Marvels Avengers برای یک هفته دیگر عنوان پر فروش‌ترین بازی را به خود اختصاص داد. طبق آمار منتشر شده توسط وبسایت GamesIndustry.biz این بازی در مقایسه با هفته گذشته نزدیک به ۶۰% افت در میزان فروش را از خود به ثبت رسانده ولی همین مقدار فروش چهل درصدی برای تسخیر رتبه اول کفایت می‌کند.

ریمیک دو نسخه اول مجموعه کلاسیک و محبوب Tony Hawk’s Pro Skater با قرار گرفتن در رتبه دوم عملکرد مناسبی را در هفته اول عرضه از خود ارائه می‌کند. جایگاه سوم متعلق به یکی از بازی‌های انحصاری نینتندو سوئیچ است. عنوان Animal Crossing: New Horizons با گذشت چندین ماه از زمان عرضه هنوز هم در میان ده عنوان برتر پر فروش قرار دارد. بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning که در جایگاه چهارم لیست قرار گرفته در مقایسه با نسخه اول مجموعه تنها ۲۵% به فروش رفته که انتظار می‌رود این آمار در هفته‌های آتی بهبود یابد.

در پایان شما را به بررسی ۱۰ عنوان برتر پر فروش این هفته بریتانیا دعوت می‌کنیم:

 1. Marvel’s Avengers
 2. Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2
 3. Animal Crossing: New Horizons
 4. Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning
 5. Mario Kart 8: Deluxe
 6. Minecraft Dungeons
 7. Minecraft: Nintendo Switch Edition
 8. NBA 2K21
 9. Grand Theft Auto 5
 10. Ring Fit Adventure

بازی Marvel’s Avengers در هفته اول عرضه نیز در صدر پر فروش‌ترین عناوین بریتانیا قرار داشت

امروز وبسایت GamesIndustry آمار ده عنوان پرفروش این هفته در بریتانیا را منتشر کرد که سه رتبه اول این لیست به بازی‌های تازه عرضه شده اختصاص یافتند. صدر نشینی بازی Marvels Avengers چندان دور انتظار نبود. این عنوان ۲% درصد بیشتر از عنوان «Shadow of the Tomb Raider»، محصول قبلی کریستال داینامیک به فروش رفته‌است.

محصول جدید اکتیویژن یعنی ریمیک دو نسخه اول مجموعه تونی هاوک در جایگاه دوم این لیست قرار می‌گیرد. این عنوان نیز عملکرد بی‌نظیری تا کنون از خود به ثبت رسانده و تا همین لحظه ۴.۴ برابر بیشتر از نسخه قبلی مجموعه یعنی «Tony Hawk’s Pro Skater 5»  به فروش رفته‌است.

رتبه سوم لیست پرفروش‌ترین‌های این هفته متعلق به مجموعه ورزشی محبوب «NBA 2K21» است. فروش این بازی نیز بسیار جالب توجه است اما در مقایسه با نسخه سال گذشته در هفته اول عرضه با افت فروش ۳۷% مواجه شده‌است.

در پایان شما را به بررسی ده عنوان پرفروش این هفته در بریتانیا دعوت می‌کنیم:

 1. Marvel’s Avengers
 2. Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2
 3. NBA 2K21
 4. Animal Crossing: New Horizons
 5. Mario Kart 8 Deluxe
 6. Minecraft (Switch)
 7. Grand Theft Auto 5
 8. FIFA 20
 9. Ghost of Tsushima
 10. PGA Tour 2K21

بازی Marvel’s Avengers از رویدادهای فصلی مختلفی برخوردار خواهد شد

خوشبختانه Marvel’s Avengers با قابلیت دسترسی زودهنگام موجب شده تا برخی از بازیکنان زودتر این عنوان را تجربه کرده و در قالب ابرقهرمانان دنیای مارول به جنگ دشمنان بروند. بازی موردبحث که یک سالی از معرفی آن می‌گذرد و تاکنون اطلاعات بسیار درباره این عنوان منتشر شد، به تازگی برخی اطلاعات جدید از Marvel’s Avengers در دسترس قرار گرفت.

اخیرا در استریم War Table برخی ماموریت‌های درون این بازی را مشاهده کردیم. اما سپس مشخص شد کارکتر جدیدی قرار است در آینده نزدیک برای بازی Marvel’s Avengers در دسترس قرار گیرد. این شخصیت کیت بیشاپ بوده که پس از عرضه بازی قرار است به عنوان مورد اشاره افزوده شود.

در استریم موردبحث آشکار گشته که قرار است در آینده شاهد رویدادهای فصلی مختلفی باشیم. رویدادهایی که در جریان آن آیتم‌های منحصربفرد به بازی مارول اونجرز افزوده می‌شود. طبق اطلاعات درج شده در بلاگ پلی استیشن، این رویدادها هفتگی یا ماهانه هستند. یکی دیگر از موارد جذاب این بازی افزوده شدن پایگاهی به نام SHIELD Substation Zero بوده که فرماندهی آن برعهده ماریا هیل است. این پایگاه پس از انتشار بازی قرار است به یک فضای کسب آیتم و تجهیزات برای بازیکنان تبدیل شود.

برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت بازی مورد بحث مراجعه کنید.

بازی Marvel’s Avengers

مدتی پیش استودیو «کرسیتال داینامیک» خبر از آپدیت حجیم و ضروری بازی Marvels Avengers در روز اول عرضه بازی داد و اعلام کرد هدف این آپدیت رفع ایرادات مشاهده در نسخه بتا بازی است. در کنار این خبر، سازندگان از برخی آمارهای به ثبت رسیده از بازیکنان پس از تجربه این نسخه نیز خبر دادند که بر این اساس شش میلیون مخاطب بیش از ۲۷ میلیون ساعت این بازی را تجربه کرده‌اند و بیش از ۳۰۰ میلیون دشمن را از پیش روی برداشته‌اند و ۱۷۵ هزار لجندری گیر را نیز بدست آورنده‌اند که این شمال لباس‌های خاص و ویژه ابرقهرمان‌ها نیز می‌شود.

حجم آپدیت روز عرضه چقدر است؟

تقریبا تمامی شواهد و اطلاعات منتشر شده از محصول جدید «کریستال داینامیک»، بازی Marvels Avengers به بزرگ و AAA بودن این عنوان اشاره دارد. به عنوان مثال چندی پیش مشخص شد فضای مورد نیاز باری نضب این بازی روی PS4 بالغ بر ۹۰ گیگا بایت خواهد بود و حال گزارشات جدید به عرضه یک آپدیت حجیم برای زمان عرضه بازی اشاره دارند.

سازندگان در تازه‌ترین بیانیه خود خبر از عرضه یک آپدیت “حدود ۱۸ گیگا بایتی” در زمان عرضه بازی دادند. این آپدیت با هدف اعمال بهبودها و یک سری ایراداتی است که از نسخه بتا بازی استخراج شده‌است. ان بروزرسان همچنین چندین زبان جدید به بازی خواهد افزود. افرادی که به صورت آفلاین قصد دارند به تجربه این عنوان بپردازند تا زمان دانلود نکردن این آپدیت به نسخه اصلی نیز دسترسی نخواهند داشت. این آپدیت برای آن دسته از مخاطبانی که بازی را پیش خرید کرده‌اند روی نسخه پری-لود اعمال خواهد شد. تاریخ شروع پری-لود هنوز مشخص نیست. سرورهای بازی از روز سه شنبه ۱۱ام شهریورماه فعال خواهد شد و خریداران نسخه Deluxe می‌توانند از آن روز به تجربه بازی مشغول شوند.

فضای مورد نیاز بازی Marvel’s Avengers روی کنسول پلی‌استیشن ۴ دقیقا چقدر است؟

انتشار نسخه بتا بازی Marvels Avengers به بسیاری از کاربران این فرصت را داده است تا در کنار دوستان خود، یک تجربه Co-op را داشته باشند. بازی به‌زودی به‌طور کامل منتشر خواهد شد و در هفته‌های پایانی نزدیک شدن به تاریخ عرضه آن، اطلاعات بیشتری از این اثر سوپرقهرمانی در حال انتشار است.

به‌تازگی کانال یوتیوب TheRelaxingEnd ویدئوی آنباکسینگ نسخه Earth’s Mightiest Heroes Edition بازی Marvel’s Avengers را منتشر کرده است. در پست جعبه مانند همیشه جزئیاتی از محصول نقش بسته است که یکی از این موارد، فضای خالی مورد نیاز برای نصب این اثر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ است. با توجه به این اطلاعات، بازی Marvel’s Avengers به فضایی نزدیک به ۹۰ گیگابایت ر.وی PS4 نیاز دارد. باید ذکز کنم که این مقدار، لزوما حجم بازی نیست. بلکه فضایی است که Marvel’s Avengers برای بارگیری و نصب نیاز دارد. همانطور که می‌دانیم، بازی Marvels Avengers در تاریخ ۴ سپتامبر (۱۴ شهریور) برای پلتفرم های PC، PS4، Xbox One،و گوگل استدیا منتشر خواهد شد.

اینکه یک استودیوی سازنده تا چه مدت از بازی تازه عرضه شده خود حمایت می‌کند، سوالی است که بازیکنان را درگیر عناوین محبوبشان می‌کند. بازی‌های مختلفی هستند که همچنان تحت حمایت استودیوهای سازنده‌اند. مثل بازی Rainbow Six Seige که تا سال ۲۰۲۵ محتوای سرگرم کننده‌ای را ارائه خواهد داد. پیشتر استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) به عنوان سازنده بازی Marvels Avengers گفته‌ بود که محتوای بیشتری بعد از عرضه در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد، اما سوال اینجا است که این محتوای الحاقی چقدر سرگرم کننده خواهد بود؟

طبق صحبت‌های اخیر رئیس استودیوی اسکوئر انیکس آقای یوسیکو متسودا (Yoseku Matsuda) بیان شد که استودیوی مذکور انتظارات زیادی از این بازی دارد و این دیدگاه فراتر از زمان عرضه بازی خواهد بود. این استودیو برنامه‌های حیاتی و قدرتمند برای ادامه دادن این عنوان پس از عرضه دارد.

توقعات ما بسیار بالا است. از آنجایی که این بازی یک عنوان GaaS (بازی به عنوان یک سرویس) خواهد بود،ماموریت ما بعد از عرضه بازی کلیدی بوده و ادامه خواهد داشت، نه فقط برای زمانی که بازی عرضه می‌شود.

طبق اخبار تایید شده، آینده بازی Marvels Avengers تا حدودی معلوم شده است. از افزوده شدن شخصیتHawkeye و دوست محبوب سینمای مارول یعنی مردعنکبوتی تا محتوای مختلف و شاید کاراکترهای جدید که قرار است دنیای بازی را متحول کنند.

آیا بسته الحاقی اسپایدرمن در ماه مارس ۲۰۲۱ عرضه می‌شود؟

وجود کاراکتر اسپایدرمن یا مردعنکبوتی در بازی‌ای که حول محور شخصیت‌های ابرقهرمانی است، بسیار عالی‌ است و با اینکه این شخصیت در انحصار کمپانی سونی خواهد بود، اما بازیکنان به  هرحال باید بخاطر حضور این شخصیت محبوب و دوستداشتنی جشن بگیرند. البته نه به این زودی! استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) به عنوان سازنده بازی Marvels Avengers پیش‌تر اعلام کرده بود که این ابرقهرمان در سال ۲۰۲۱ در دسترس کاربران پلی‌استیشن قرار خواهد گرفت، اما تاریخ انتشار دقیقی برای عرضه این بسته الحاقی بیان نکرد.

به هر حال هنوز اطلاعات رسمی از تاریخ انتشار دقیق و رسمی این بسته منتشر نشده است، اما با توجه به یک خرده فروشی بریتانیایی به نوعی می‌توان فهمید که مردعنکبوتی چه زمانی به دوستان ابرقهرمان خود می‌پیوندد. اخیرا کاربر MP1st در وب‌سایت Reddit  ایمیلی از طرف این خرده فروشی دریافت کرده که در آن، پوستری کاملی از بازی مذکور به همراه شخصیت اسپایدرمن است. در این تصویر و به نقل از خرده‌فروشی مذکور اعلام شده است که شخصیت مردعنکبوتی در ماه مارس سال آینده در دسترس قرار خواهد گرفت.

در نتیجه هنوز نمی‌توان به تاریخ انتشار درج شده در تصویر اکتفا کرد و باید تا اعلام رسمی کمپانی‌‌های سونی، اسکوئر انیکس و سازنده این بازی یعنی کریستال داینامیکس صبر کرد.

آیا کراس-اوری بین بازی Avengers و Spider-Man خواهد بود؟

بازی Spider-Man مارول، ساخته‌ی شرکت Insomniac و تحت مالکیت سونی، موفقیت بزرگی برای سونی و کنسول نسل هشتمی اش یعنی پلی‌استیشن ۴ محسوب می‌شود. با این حال، ترکیب دو جهان در بازی‌های مارول دور از انتظار است. همانطور که میدانید، بازی Spider-Man به طور انحصاری برای دارندگان پلی‌استیشن ۴/پلی‌استیشن ۵ در برنامه نسل بعد سونی قرار دارد و حضور اسپایدر من در بازی Avengers مارول صرفا یک فریب بزرگ است.

بنابر صحبت‌های جناب Bill Rosemann، نایب رئیس و سرپرست بخش هنری مارول گیمز، با Entertainment Weekly، هردو بازی جهان‌های منحصر به خود را خواهند داشت. “هر بازی در جهان مارول جریان دارند، ولی هر کدام در واقعیتِ دنیای خود. در حال حاضر، برنامه ما این است که هر بازی را در دنیای مارول خودش قرار دهیم”. بنابراین حسابی روی این باز نکنید که بازی Avengers در Spider-Man ساخته‌ی Insomniac حضور داشته باشد، یا اینکه شخصیت Peter Parker ساخته‌ی Insomniac در Avengers مارول خودنمایی کند.
انتظار اشتراک گذاری بین همه‌ی جهان های مارول وسوسه کنند است. به هر حال، این یکی از موارد مطلوب برای جهان سینماتیک مارول به حساب می‌آید. همچنان، این نکته جالب توجه است که هر سازنده دنباله روی روایت منحصر به فردش برای بازی‌های خاص خود است، و خیلی نگران اشتراک گذاری جهان‌های دو بازی نیستند.

بازی Avengers
بازی Avengers ساخته‌ی مارول در چهارمین روز ماه سپتامبر برای اکس باکس وان، پلی‌استیشن ۴، PC و Google Stadia عرضه خواهد شد. بازی Spider-Man: Miles Morales ساخته‌ی مارول نیز تعطیلات امسال برای پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد. نظرات خود را در مورد بازی Marvels Avengers با ما درمیان گذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: