بازی Halo Infinite

بخش تک نفره و چند نفره بازی Halo Infinite احتمالاً به صورت جداگانه عرضه می‌شوند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۷ مهر ۱۳۹۹ , ۱۷:۲۵

با توجه به مصاحبه اخیر آقای فیل اسپسنر با سایت کوتاکو،احتمال عرضه بخش تک نفره و چند نفره بازی Halo Infinite به صورت جداگانه وجود دارد.با سایت دنیای بازی همراه باشید.

از آنجا که بازی Halo Infinite که قرار بود یکی از بازی های روز عرضه کنسول Xbox Series x باشد در ماه اوت گذشته تاخیر خورد و هیچ تاریخ انتشار مشخصی ندارد،سرنوشتش در هاله ای از ابهام قرار گرفت.حتی مصاحبه آقای فیل اسپنسر که روز گذشته منتشر شد نیز چیز زیادی را روشن نکرد.وقتی از او در مورد این بازی سوال کردند،اسپنسر پاسخ داد که او بازی را تجربه کرده است اما در حال حاضر نمی‌تواند تاریخ انتشار مشخصی را برای بازی تعیین کند.
سپس از ایشان این سوال پرسیده شد که آیا آنها انتشار بخش تک نفره و چند نفره به صورت جداگانه را در نظر گرفته‌اند یا خیر که آقای فیل اسپسنر به این سوال پاسخ قطعی و دقیقی نداد.در عوض،او به بانی راس،رئیس فعلی مجموعه Halo و بقیه تیم Halo اشاره کرد.اسپنسر گفت:«من فکر می کنم ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که مردم احساس کنند در حال تجربه یک بازی Halo هستند.»وی افزود:«من فکر می کنم ما می توانیم گزینه هایی مانند آن را بررسی کنیم. بنابراین،بله،بنظرم این موضوعی است که باید درباره آن صحبت کنیم،اما ما می خواهیم مطمئن شویم که این کار را درست انجام می‌دهیم.»
در کل،بنطر می‌رسد که این تصمیم به صورت کامل تحت کنترل فیل اسپسنر نیست.به طور قطع،در طول توسعه Halo Infinite مشکلات زیادی وجود داشته است که بازی باید بدون تاریخ مشخصی به تأخیر بیفتد و استودیو ۳۴۳ به سراغ آقای جوزف استاتن،یکی از طراحان اصلی مجموعه Halo برود تا به آنها کمک کند.در حال حاضر،قطعاً نمی توانیم بگوییم که این بازی به صورت یک بسته کامل منتشر خواهد شد یا در بخش‌های جداگانه.مسئولیت این تصمیم به عهده تیم ۳۴۳ است.

کمپانی ۳۴۳ Industries به‌تازگی اطلاعات جدیدی از بازی Halo Infinite منتشر کرده است که یکی از این موارد، دشمن جدید شخصیت Master Chief است. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی ۳۴۳ Industries به‌تازگی اطلاعات جدیدی از بازی Halo Infinite منتشر کرده است که یکی از این موارد، دشمن جدید شخصیت Master Chief است.

برخی می‌گویند این یک آزمایش بود. آزمایشی علیه نوع خود. برخی دیگر می‌گویند که نقشه اما اشتباه پیش رفت. اما تعداد کمی حقیقت را می‌دانند. تعداد کمی هنوز درباره آن صحبت می‌کنند. یک چیز اما مسلم است. او قبلا شیاطین را شکار می‌کرده و به عنوان اولین عضو پذیرفته شده در Hand of Atriox باز هم این‌کار را خواهد کرد.

در کنار این اطلاات تازه، دو کانسپت‌آرت جدید از زره‌های بازی نیز منتشر شده است. این زره‌ها توسط دکتر Halsey ساخته شده و برای بسیاری از طرفداران فرنچایز هیلو آشنا است.

در واقع بازی Halo Infinite محصول استودیوی ۳۴۳ ایندستریس (۳۴۳ Industries) قرار بود قبل از تاخیر در زمان انتشار و تعویق آن به سال ۲۰۲۱، در آبان‌ ماه سال جاری در دسترس هواداران قرار گرفته و یکی از عناوین قدرتمند زمان عرضه کنسول Xbox Series X باشد.  تیم سازنده بازی مذکور بدلیل مشکلاتی که در بازی آن‌ها وجود دارد مجبور به عقب انداختن پروسه عرضه بازی‌ شده‌اند تا مشکلات را رفع و یک بازی کم نقص تحویل هواداران دهند.

حالا ما می‌دانیم که تاریخ انتشار این بازی، روزی در سال ۲۰۲۱ خواهد بود؛ چرا که هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه آن وجود ندارد. چندی پیش فروشگاه آمازون به اشتباه تاریخ عرضه این بازی را تعطیلات سال ۲۰۲۱ اعلام کرده بود.  با توجه به لیست بازی‌‌های ایکس باکس سری ایکس در فروشگاه آمازون و نگاهی به صفحه فروش بازی Halo Infinity خواهیم دید که تعطیلات سال ۲۰۲۱ زمان عرضه این بازی است، اما آقای تام وارن (Tom Warren) شخصی که در افشا کردن اطلاعات کنسول Xbox Series S هم نقش تاثیرگذاری داشت اعلام کرد که تاریخ انتشار در نظر گرفته شده در فروشگاه آمازون کاملا اشتباه است.

اگر مورد خاص دیگری نباشد، خوشبختانه ما نباید تا تعطیلات سال آینده میلادی صبر کنیم و شاید بتوانیم زودتر داستان مستر چیف را به سرانجام برسانیم.

آیا توسعه نسخه ایکس باکس وان بازی Halo Infinity لغو شده است؟

به گفته منابع نزدیک مایکروسافت، این شرکت ردموندی قصد دارد به لغو نسخه اکس باکس وان Halo Infinite بپردازد تا تیم توسعه تنها روی نسخه نسل نهمی تمرکز داشته باشد. کمتر کسی تصور می‌کرد که Halo Infinite در انتشار با تاخیری رو به رو شود و ما در هنگام عرضه اکس باکس سری ایکس چنین بازی لانچی را شاهد نباشیم.

پس از نمایش نسخه دمو گیم پلی بازی در رویداد اخیر اکس باکس سری ایکس، بسیاری از منتقدین واکنش منفی به انتشار زودهنگام آن نشان دادند. با تمام این تفاسیر سازندگان هم تصمیم گرفتند با تاخیر بیشتر، نسخه نهایی را بدون نقص عرضه دارند.

مایکروسافت و استودیو ۳۴۳ Industries می‌خواهند بازی نهایی کاملا باکیفیت باشد و همین امر موجب شده تا به لغو نسخه اکس باکس وان بیاندیشند. این خبر توسط کاربر ResetEra توییتر آشکار شد. از آنجایی که بازی روی اکس باکس وان با کیفیت کمتری اجرا می‌شود و تیم توسعه نمی‌خواهند اثر نامطلوبی ارائه دهند، به فکر لغو نسخه نسل هشتمی هستند.

گفته شده بازی باکیفیت ۹۰۰ پیکسل روی اکس باکس وان اجرا شده و قطعا چنین خبری جالب نخواهد بود. همچنین انحصاری کامل بودن در نسل نهم Halo Infinite موجب خواهد شد تا تمرکز بیشتری روی توسعه پیدا شود و نقایص هم زودتر برطرف شود. این کاربر افزود ممکن بوده تاخیر دیگری هم به وجود بیاید و تا سال ۲۰۲۲ بازیکنان شاهد انتشار نباشند.

البته پیش از این چنین سیاستی را از مایکروسافت مشاهده کردیم. در حالی که انتظار داشتیم Fable, Avowed, State of Decay 3, Forza Motorsport و Everwild برای اکس باکس وان منتشر شود اما قرار نیست انتشاری صورت گیرد.

بازی Halo Infinite

استودیوی ۳۴۳ Industries به عنوان سازنده بازی Halo Infinite، چندی پیش عرضه این عنوان را به تعویق انداخت تا یک پروژه کامل و کم نقص را تحویل بازیکنان بدهد. البته طبق صحبت‌های پیشین آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer) به عنوان رئیس بخش ایکس باکس، با همکاری نزدیک بین مایکروسافت و استودیوی مذکور در ۲۴ ساعت تصمیم به تاخیر در بازی Halo Infinite گرفته‌اند. حالا سوال اصلی اینجاست که آیا این تاخیر برای تغییر کلی در گرافیک بازی‌ خواهد بود یا مشکلاتی از قبیل موشن کپچر، صداگذاری، طراحی انیمیشن و محیط و غیره وقت سازندگان را تلف می‌کند؟

از هفته گذشته که خبر تاخیر بازی مذکور فضای مجازی را تسخیر کرده بود، دیگر صحبتی از این عنوان نشد. به تازگی آقای جان جونیزیک (John Junyszek) از کارمندان استودیوی Industries 343 در پاسخ به سوال مطرح شده در توییتر اینگونه واکش نشان داد.

این هفته خبری از این بازی نخواهد بود. ما می‌دانیم که آن بیرون (خارج از محیط کاری) سوالات بسیار زیادی وجود دارد، بخصوص در رابطه با بازی Halo Infinity، اما فعلا دست نگه دارید. کارهای زیادی باید انجام شود، مثل برنامه‌های ارتباطی، اما لطفا بدانید که در زمان موعود اطلاعات بیشتری در اختیارتان می‌گذاریم.

بازی HalO Ifinity تاخیر خورد

بنابر آخرین توئیت سرپرست استودیو یعنی جناب کریس لی، دلیل این تاخیر بیشتر متقاعد کردن تیم سازنده جهت “دادن وقت کافی برای ساخت تجربه هیلویِ مورد انتظار” ذکر شده است. همچنین ایشان دلایل مختلفی را جلودار روند ساخت بازی برشمرده‌اند، که از جمله آنها همه‌گیری ویروس کرونا است.

در حالی که تیم سازنده سخت در تلاش بوده تا با این مشکلات دست و پنجه نرم کند، جناب Lee در ادامه حرف هایش به این اشاره می‌کند که “عرضه بازی در تعطیلات امسال، نه به نفع سلامتی تیم ماست، و نه به سود سطح کیفی بازی”. ایشان با پذیرفتن اینکه این اخبار بسیاری از هواداران را ناامید کرده است، افزود که این زمان اضافی “به ما اجازه می‌دهد تا کار های حیاتی ساخت مورد انتظارترین هیلویِ حال‌حاضر را جلو ببریم و بازی را طوری که مورد انتظار طرفداران هیلو است، به آنها تحویل دهیم”.

از گیم‌پلی بازی Halo Infinite به تازگی و برای اولین بار در همایش بازی های اکس باکس رونمایی شد. در این مدت، این نمایش بازخورد های مختلفی را کسب کرده است. شرکت ۳۴۳ Industries نیز بعد ها بیان کرد که تریلر نمایش داده شده مربوط به مراحل اولیه ساخت بازی بوده و همچنین “بازی بر روی یک کامپیوتر شخصی اجرا شده بود، که قرار بود تجربه ای مشابه با انجام بازی به روی اکس باکس سری اکس به بازیباز بدهد”.

اطلاعات بیشتر از بازی Halo Infinite در ماه های آتی منتشر خواهد شد. از جمله‌ی این اطلاعات می‌توان به بخش چند نفره بازی اشاره کرد. تاکنون رایگان بودن این بخش (F2P) و همچنین اجرای ۱۲۰ فریم در ثانیه مواردی هستند که در بخش چند نفره بازی به چشم می‌خورند. باید دید روند ساخت بازی در طی سال آینده چطور پیش می‌رود، و این سوالی بزرگ برای هوادارن این سری انحصاری و مخاطبان نسل بعدی کنسول مایکروسافت خواهد بود. نظر خود را مورد بازی Halo Infinite با ما در میان بگذارید.

بازی Halo Infinite

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: