the initiative

استودیو The Initiative عضو سابق ناتی داگ را به خدمت گرفت

توسط امیر جهرمی در ۲۴ مهر ۱۳۹۹ , ۱۴:۰۰

اگر سایت دنیای بازی را دنبال کرده باشید،می‌دانید که استودیو The Initiative تا کنون چندین عضو سابق و با تجربه را از استودیوهای بزرگ صنعت ویدیو گیم به خدمت گرفته است.برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

درحالی که در مورد تعداد استودیوهایی که مایکروسافت طی سالهای گذشته خریداری کرده است،به دفعات متعدد گفته و نوشته‌ایم، خیلی راحت این نکته را فراموش کردیم که آنها واقعاً استودیو The Initiative را تأسیس کرده‌اند.این استودیو در چند سال اخیر سخت کار کرده و استعدادهای چشم‌گیری را به خدمت گرفته است.اکنون نیز نام بزرگ دیگری به این تیم پیوسته است.
همانطور که توسط کاربر توییتر Klobrille مشاهده شده است،صفحه LinkIn برای لی دیویس به روز شده تا نشان دهد او به این شرکت پیوسته است.اگر با این نام آشنایی ندارید،مطمئناً با کار او آشنا هستید.اقای لی دیویس رئیس اسبق انیمیشن سازی Naughty Dog بود و روی چندین عنوان تحسین شده آنها مانند Uncharted،Uncharted 4 و هردو نسخه The Last Of Us کار کرده است.
در حال حاضر مشخص نیست که استودیو The Initiative در حال کار بر روی چه چیزی است،گرچه شایعات فعلی آن را به عنوان یک بازی در رابطه با Rare’s Perfect Dark نشان می‌دهد. هرچه باشد،مایکروسافت استعدادهای درخشانی را برای خود جمع‌آوری کرده است.

منبع:gamingbolt

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: