Mass Effect Legendary Edition

سه‌گانه بازی Mass Effect با نام Legendary Edition در کره رتبه بندی شد

توسط امیر جهرمی در ۲۴ مهر ۱۳۹۹ , ۱۳:۳۰

سه‌گانه بازی Mass Effect بی‌شک از تاثیر گذارترین باز‌های این صنعت بشمار می‌روند.امروز نسخه‌ی بهبود یافته‌ی این سه‌گانه در کشور کره رتبه بندی شد.با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی است که شایعاتی مربوط به ساخت نسخه‌ی بهود یافته سه‌گانه بازی Mass Effect را می‌شنویم که گویا Mass Effect: Legendary Edition نامیده می‌شود.در چند ماه اخیر این بازی بار‌ها در لیست خرده فروشی‌ها ظاهر شده است اما کمپانی EA هنوز ساخت این بازی را به‌طور رسمی تأیید نکرده است.
اکنون شواهد بیشتری برای تأیید وجود بازی وجود دارد. همانطور که توسط Gematsu مشاهده شده،کمیته بازی و مدیریت بازی (یا GRAC) کره،بازی Mass Effect Legendary Edition را رتبه بندی کرده است.این موضوع به این دلیل مورد توجه قرار می‌گیرد که می‌دانیم رده بندی سنی معمولاً به بازیهایی داده می شود که کاملاً نزدیک به انتشار می‌باشند.

البته،اطلاعات منتشر شده حاکی از آن است که Mass Effect Legendary Edition در ابتدا قرار بود در اوایل ماه اکتبر رونمایی و در اواخر ماه منتشر شود.با این حال،سایت gamingbolt اخیراً گزارش جدیدی مبنی بر تاخیر در انتشار این بازی تا سال ۲۰۲۱ را منتشر کرده است.ظاهرا دلیل اصلی این تاخیر تمایل تیم سازنده به کار بیشتر روی بازی اول است.

آقای گراب در اینباره می‌گوید:«بازی اول از نظر مکانیکی کاملا متفاوت با دنباله‌های آن است و ما نمی‌خواهیم مردم بر اساس نسخه اول،از کل این مجموعه ناامید شوند.»وی همچنین اشاره کرد که یکی از جنبه‌هایی که از سه‌گانه جدید حذف خواهد شد،بخش چند نفره همراه با Mass Effect 3 می‌باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: