بازی Devil May Cry 5

مدت زمان لودینگ در بازی Devil May Cry 5 روی PS5 تنها ۴ ثانیه خواهد بود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۲۰ مهر ۱۳۹۹ , ۲۰:۳۰

بر اساس ادعای یک کانال ژاپنی منسوب به یکی از کارکنان سونی، مدت زمان لودینگ در بازی Devil May Cry 5 روی PS5 تنها ۴ ثانیه خواهد بود و در مقایسه با نسخه PS4 بازی کاهش ۱۷ ثانیه خواهد داشت. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

همه اهالی گیم تا به حال درباره کارت‌ SSD استفاده در کنسول PS5 شنیده‌اند. بسیاری از مهندسان سخت‌افزار معتقدند این کارت در کنار سایر قطعات این کنسول، قرار است مدت زمان بارگذاری در بازی‌های گوناگون را به طور چشمگیری کاهش دهند. ظاهرا این امر در مورد بازی Devil May Cry 5 کاملا صحت دارد.

اعضای فروم ResetEra به تازگی ویدویی‌هایی را در کانال یوتیوب یکی از اعضای ژاپنی سونی را یافته‌اند که گیم‌پلی‌های کوتاه مدت را از بازی‌های مختلف روی PS5 به نمایش می‌گذارد. در میان این ویدیو‌های نمایش کوتاهی از گیم‌پلی‌ بازی DMC 5 نیز وجود دارد. در طول این ویدیو می‌بینیم که زمان لودینگ در بازی تنها ۴ ثانیه به طول می‌انجامد که این موضع در مقایسه با مدت زمان بازگذاری ۲۲ ثانیه‌‎ای در PS4 پیشرفت قابل توجهی محسوب می‌شود.

بازی Devil May Cry 5 تاکنون ۳.۷ میلیون نسخه فروخته است

بنابر بر گفته کپکام، بازی Devil May Cry 5 تاکنون، یعنی تا تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ چیزی حدود ۳.۷ میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش رفته است. در آخرین اعلامیه فروش، این بازی در اواخر سال ۲۰۱۹ حدود ۳.۱ میلیون نسخه فروخته بود. این مشخص است که حتی بعد از یک سال عرضه شاهد یک روند محکم و پایدار در فروش این بازی هستیم.

درست است که به اندازه آمار و ارقام فروش سری بازی‌های Resident Evil، این اعداد تکان دهنده نیستند، اما در طی سال‌هایی که بر این فرانچایز گذشته، هیچ وقت با فروشی مشابه سری RE مواجه نشده و به نوعی بازار خاص خودش را داشته است. البته اگر کپکام نسخه ویژه (Special Edition) از بازی DMC 5 را که بسیار هم مورد انتظار است، منتشر کند، فروشش از این هم بالاتر خواهد رفت.

و اما درمورد بازی Resident Evil نیز کپکام آخرین گزارش فروش از این سری بازی‌های سبک survival horror را منتشر کرده. بازی Resident Evil 7 با فروش ۷.۹ میلیون نسخه، پرفروش‌ترینِ این فرانچایز با عرضه مستقل نام گرفته است. به دنبال آن بازی Resident Evil 2 با فروش ۷.۲ میلیون نسخه نیز عدد قابل توجهی را در جدول فروش ثبت کرده است. همچنین بازی Resident Evil 3 روی عدد ۲.۷ میلیون نسخه ایستاده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: