بازی Fall Guys: Ultimate Knockout

فصل دوم بازی Fall Guys اکنون در دسترس است

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۷ مهر ۱۳۹۹ , ۲۱:۰۰

مخاطبان بازی Fall Guys اکنون می‌توانند به تجربه فصل دوم این عنوان بپردازند. چهار تم قرون وسطی جدید، یک سیزن پس کامل جدید از ویژگی‌های اصلی فصل دوم بازی است. همراه دنیای بازی باشید.

استودیو «Mediatonic» با فصل دوم بازی Fall Guys مخاطبان را به تجربه حال و هوای قرون وسطی دعوت می‌کند و این بدین معناست که مراحل بازی رنگ و بوی شوالیه‌ها و وایکینگ‌ها را خواهند گرفت.

اکنون چهار راند جدید در بازی با نام‌های Hoopsie Legend ،Egg Siege ،Wall Guys و Knight Fever در دسترس است. سازندگان وعده دادند این مجموعه بزودی بزرگ‌تر و تکمیل‌تر خواهد شد. در کنار این یک سیزن پس جدید همراه emoteها و اسکین‌های جدید در دسترس مخاطبان قرار گرفته‌است. شما می‌توانید تریلر معرفی سیزن دوم بازی را از اینجا تماشا کنید. آپدیت‌های تکمیلی طی هفته‌های آتی منتشر خواهند شد.

فصل دوم این بازی پلتفرمر از هشتم اکتبر آغاز می‌شود و آغازگر چالش‌های جدید برای بازیکنان و طرفداران باشد. در فصل دوم تم‌ها و پوسته‌های جدیدی وجود خواهد داشت که تمی برگرفته از قرون وسطاست.

به نوعی بازیکنان می‌توانند از لباس‌های شوالیه‌ها بهره گیرند. متاسفانه استودیو مدیاتونیک اطلاعات بیشتری درباره فصل دوم به اشتراک نگذاشت. در حال حاضر بازیکنان می‌توانند بازی Fall Guys: Ultimate Knockout را روی پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی داشته باشند.

این عنوان از زمان انتشار توانسته با بازخورد بزرگ و چشمگیری رو به رو شود. حتی رکورد تجربه بازیکنان سال ۲۰۱۶ بازی Overwatch روی رایانه شخصی را توانست بشکند.

سازندگان اعلام کردند بیش از هفت میلیون نسخه این بازی در شبکه استیم به فروش رسیده و بیشترین حجم دانلود پلی استیشن پلاس را به خود اختصاص داد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: