خرید Warner توسط سونی

مایکل پچر خرید Warner توسط سونی را حرکت مناسبی می داند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۲ مهر ۱۳۹۹ , ۲۰:۰۰

شرکت مایکروسافت اخیرا با خرید بتسدا بمب خبری را در صنعت گیم به وجود آورد و در این میان مایکل پچر (Michael Pachter) تحلیلگر مشهور صنعت بازی بیان داشته که خرید Warner توسط سونی می‌تواند حرکت مناسبی برای این شرکت باشد. برای کسب جزئیات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

مایکروسافت با تصاحب بتسدا حرکتی را انجام داده که نظر کارشناسان و تحلیلگران را به خود جلب نمود. یک حرکت بزرگ که هزینه ۷.۵ میلیارد دلاری برای این کمپانی ردموندی به دنبال داشت.

اخیرا مایکل پچر مصاحبه‌ای طولانی با یکی از رسانه‌ها به نام گیمینگ بولت داشته و به تحلیل صنعت بازی‌ پس از خرید بتسدا توسط مایکروسافت پرداخت. او بیان داشت این حرکت مایکروسافت صنعت بازی را تحت تاثیر قرار خواهد داد و موجب افزوده شدن آی پی‌های متنوع و بزرگی به زیر مجموعه ایکس باکس خواهد شد.

پچر بیان داشت این حرکت مایکروسافت در طولانی مدت می‌تواند سونی را تحت تاثیر خود قرار دهد. او افزود مایکروسافت با هزینه هنگفت حداقل ۲ تا ۴ میلیون نفر از خریداران پلی استیشن را به سمت ایکس باکس جلب خواهد کرد.

این کارشناس افزود سونی می‌تواند پاسخی برای مایکروسافت داشته و یک خرید بزرگ اگرچه نه در سطح بتسدا بلکه کوچک ارائه دهد. اخیرا AT&T قصد داشت شرکت  WB Games را به فروش برساند این برنامه متوقف شد اما گزارش‌ها می‌گویند احتمال فروش با وجود قیمت مناسب وجود دارد. پچر اظهار داشت سونی موقعیت خرید وارنر را دارد اما خرید آی پی چون Metal Gear Solid یا Final Fantasy چندان سودمند نیست.

بخصوص اینکه  Metal Gear Solid بدون کوجیما ارزش خاصی نخواهد داشت و موفقیتی برای سونی به دنبال ندارد. باتوجه به گفته‌های پچر باید دید آیا سونی حرکتی مشابه مایکروسافت انجام می‌دهد یا خیر. نظر شما در این رابطه و به نظرتان خرید Warner توسط سونی اتفاق می افتد؟

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “مایکل پچر خرید Warner توسط سونی را حرکت مناسبی می داند”

  1. dotRT گفت:

    به نظرم تصاحب Take Two گزینه بهتری باشه.

    ۳ ۰
    1. سونی نمیتونه حتی بخش تبلیغات Take Two رو اجاره کنه!

      ۲ ۲