بازی World of Warcraft: Shadowlands

تاریخ انتشار بازی World Of Warcraft: Shadowlands تا پایان سال تاخیر خورد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۱ مهر ۱۳۹۹ , ۱۹:۰۰

این روزها به نظر می‌رسد بیشتر باید شاهد اعلام اخبار تاخیر بازی‌های آینده باشیم. یکی از آنها بازی World Of Warcraft: Shadowlands است که گفته می‌شود تا پایان سال تاخیر خورد. برای مطالعه این خبر با دنیای بازی همراه باشید.

آخرین نسخه این سری که ما را با دنیای پس از مرگ WoW آشنا خواهد کرد، به نظر رسیده قرار نیست در تاریخ انتشار اولیه خود منتشر شود. ابتدا قرار بود شاهد عرضه عنوان World Of Warcraft: Shadowlands در اواخر اکتبر باشیم اما شرکت بلیزارد برنامه دارد تا در انتها سال جاری به انتشار آن بپردازد.

متاسفانه تاریخ جدید اعلام نشده و تنها می‌دانیم باید تا پایان سال ۲۰۲۰ منتظر بمانیم. خوشبختانه تاخیر جدید انتشار بازی را تا سال آینده به تعویق نیانداخته و همچنان در سال جاری باید انتظار عرضه World Of Warcraft: Shadowlands  را داشته باشیم.

به هر حال جهت کسب جزئیات تکمیلی باید منتظر ماند.

همانطور که درجریانید بازی World of Warcraft یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های چند‌نفره آنلاین نوبتی است که طرفداران زیادی در سراسر دنیا هنوز از این محصول استفاده می‌کنند و از آن لذت می‌برند. World of Warcraft در واقع چهارمین نسخه از مجموعه Warcraft است که توسط کمپانی بیلزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainmen) در سال ۲۰۰۴ تولید و برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. در شب نخست رویداد مجازی گیمزکام ۲۰۲۰، از تاریخ انتشار بازی World of Warcraft: Shadowlands رونمایی شد که در ادامه تریلر‌های منتشر شده از این بازی را باهم تماشا خواهیم کرد.

تماشای آنلاین در آپارات و دریافت ویدیو با کیفیت‌های متنوع

تریلر تاریخ انتشار رسمی این بازی:

تماشای آنلاین در آپارات و دریافت ویدیو با کیفیت‌های متنوع

چندی پیش بود که اولین مجموعه پویانمایی World of Warcraft با نام Shadowlands به صورت رسمی پخش شد. در داستان این انیمیشن که حال بازی رایانه‌ای آن نیز در دست تولید است، می‌بینیم که Uther the Lightbringer در زندگی پس از مرگ خود، توسط Devos of Bastion آموزش دیده است. متاسفانه، وقتی Devos علت مرگ Uther را متوجه می‌شود، تصمیم می‌گیرد تا راه انتقام‌جویی را به Uther یاد بدهد تا او بتواند انتقام خود را از Arthas پادشاه سابق Lich  بگیرد.

در واقع مرگ Arthas چیز تازه‌ای نیست، اما دیدن روح او در تاریکی ابدی می‌تواند جالب باشد. آیا این موضوع بازگو شده دلیلی برای بازگشت این شخصیت به محتوای الحاقی بازی World of Warcraft است؟ به هرحال با تشکر از کمپانی بلیزارد، حال ما می‌دانیم که در چه تاریخی قرار است از این محتوای الحاقی استفاده کنیم. به همین منظور کاربران این بازی می‌توانند در تاریخ ۶ آبان ۱۳۹۹ ( ۲۷ اکتبر ۲۰۲۰) این محتوا را تهیه کنند. در این بازی، بازیکنان پنج منطقه جدید را کشف خواهند کرد و به همراه آن با چهار Covenants که یکی از آن‌ها Bastion است در تعامل خواهند بود.

نظرات خود را پیرامون بازی World OF WaecrafT: Shadowlands را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: