بازی Grounded

آپدیت جدید بازی Grounded چندین ابزار جدید را به بازی اضافه می‌کند

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۱۰ مهر ۱۳۹۹ , ۲۱:۴۶

جدیدترین آپدیت بازی Grounded که در ماه سپتامبر عرضه شده، قرار است سیستم مبارزات بازی را اصلاح کند و چندین ابزارآلات جدید را به بازی بیافزاید. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو «Obsidian Entertainment» اخیرا آپدیت جدیدی را برای تازه‌ترین عنوان خود، بازی Grounded عرضه کرده‌است. اولین الما جالب توجه این آپدیت، مسلما زیپ لاین‌های هستند که امکان Fast Travel را برای بازیکنان فراهم می‌کنند. یه بخشی جدید به نقشه بازی به نام Frankenline اضافه شده‌است اما این تمام ماجرا نیست، فعالیت‌ها و ماموریت‌های جدید و مکان‌های جدید برای اکتشاف نیز در اختیار بازیکنان قرار دارد.

این آپدیت همچنین حال و هوای تعطیلات هالووین را نیز تداعی می‌کند، همه چیز از نقشه جهان بازی تا خوراکی‌های آن به این تم درآمده‌اند. تغییراتی اندک در گیم‌پلی بازی نیز با این آپدیت اعمال شده‌آست، به عنوان مثال Ant Soldiersها چندین حمله جدید دارند و حملات‌شان مرگبارتر از گذشته است.

نکته مثبت برای بازیکنان در این قسمت نهفته است که تمامی زره‌ها و سلاح‌های بازی نیز چه از نظر استقامت و چه از نظر مداومت با این حملات جدید، بهینه شده‌اند و چالشی چندانی برای بازیکنان بوجود نمی‌آید.

تازه‌ترین ساخته آبسیدین هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌ای شخصی و ایکس باکس وان در دسترس است. سازندگان وعده دادند به عرضه آپدیت‌های بیشتر در ماه‌های آتی ادامه دهند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: