انیمیشن سریالی Resident Evil Infinite Darkness

انیمیشن سریالی Resident Evil Infinite Darkness سال آینده از نتفلیکس پخش می‌شود

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۷ مهر ۱۳۹۹ , ۲۳:۳۰

کپکام چندی پیش خبر از ساخت انیمیشن سریالی Resident Evil Infinite Darkness برای پخش در سرویس نتفلیکس را داد. لیان کندی و کلیر ردفیلد شخصیت‌های اصلی این سریال خواهند بود. تاریخ پخش سال ۲۰۲۱ میلادی اعلام شده‌است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی قبل کپکام یک سریال لایو اکشن از مجموعه رزیدنت اویل، برای پخش در نتفلیکس معرفی کرد که تیم سازنده و وعده‌های کپکام چندان با استقبال هواداران مجموعه مواجه نشد. در بین اما، اخیرا کپکام از محصول تلویزیونی دیگری رونمایی کرده که شاید بتواند خاطرات بد گذشته را پاک کند. انیمیشن سریالی Resident Evil Infinite Darkness که با همکای نتفلیکس توسعه می‌یابد، سال آینده میلادی به صورت جهانی پخش خواهد شد.

اطلاعات و جزئیات چندانی از مجموعه در دسترس نیست، غیر از اینکه Leon S. Kennedy و Claire Redfield به عنوان دو شخصیت اصلی در این سریال حضور خواهند یافت. یک تیزر کوتاه نیز از انیمیشن منتشر شده که می‌توانید آن را از اینجا تماشا کنید.

آقای هیریوکی کوبایاشی (Hiroyuki Kobayashi)، به عنوان یکی از تهیه کنندگان در ساخت این سریال نقش خواهد داشت. آقای کوبایاشی پیش از این سابقه حضور در ورند توسعه عناوینی از مجموعه نظیر Resident Evil1 ،Resident Evil2 ،Code Verona ،Resident Evil Remake و Resident Evil6 نقش داشته‌است. وی همچنین تهیه کنندگان سه انیمیشن سینمایی رزیدنت اویل نیز بوده‌است. وی همچنین سابقه همکاری با نتفیلکس با ساخت انیمه Dragon’s Dogma را در کارنامه دارد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “انیمیشن سریالی Resident Evil Infinite Darkness سال آینده از نتفلیکس پخش می‌شود”