مایکروسافت

مایکروسافت از استودیوهای جدید خود در رویداد TGS 2020 رونمایی نخواهد کرد

توسط تیم خبری دنیای بازی در ۳ مهر ۱۳۹۹ , ۰۶:۳۰

طبق اعلام صفحه رسمی ایکس باکس در توئیتر کمپانی مایکروسافت قصد ندارد از خرید‌های جدید خود در رویداد TGS امسال رونمایی کند. با دنیای بازی همراه باشید.

ابتدای هفته آینده مراسم Tokyo Game Show 2020 برگزار خواهد شد. این مراسم نیز مانند بسیاری دیگر از رویدادهای گیمینگ به دلیل شویع ویروس کرونا به صورت دیجیتالی برگزار می‌شود. کمپانی مایکروسافت قصد دارد در رویداد TGS 2020 حضور پر رنگ داشته باشد و پس از انتشار خبر خرید کمپانی Bethesda توسط این کمپانی، بسیاری از هواداران امیدوار بودند آن‌ها از خریدهای قدرتمند دیگری خود رونمایی کنند یا حضوری مشترک با استودیوهای جدید خود داشته باشند.

صفحه رسمی ایکس باکس در توئیتر از لیست برنامه‌ریزی‌های مایکروسافت برای این رویداد توکیو گیم شو امسال رونمایی کرد و طبق آن خبری از معرفی‌های جدید برای کنسول‌های نسل آینده مایکروسافت نخواهد بود و بیشتر تمرکز خود را عناوین ژاپنی و آپدیت‌های جدید برای بازی Microsoft Flight Simulator خواهند گذاشت.

مدیرعامل مایکروسافت خبر از خرید شرکت های بازیساز بیشتری داد

تاکنون تحلیل‌های مختلفی پیرامون خرید جدید Microsoft صورت گرفته و بیشتر افراد این معامله را سودمند و بزرگ خواندند. در مصاحبه اخیر ساتیا نادلا مدیرعامل وقت مایکرو با وب سایت Cnet، وی خبر از خرید شرکت‌های بیشتری داد.

او درباره خرید بتسدا اظهار داشت که هدف اصلی از این خرید تولید محتوا باکیفیت‌تر بود. نادلا افزود که با داشتن شرکت‌های بازیساز بیشتر، می‌توان به جوامع بزرگی دست یافت و تولید محتوا قابل توجهی داشت. البته وی افزود برای دست یابی به این هدف تنها خرید بتسدا کافی نیست و در آینده مایکروسافت تمایل به خرید شرکت‌های بیشتری هم دارد.

مشخص نشد هدف مایکروسافت خرید چه شرکت‌هایی در آینده است و تاکنون شاهد خرید استودیوهای موفقی چون Double Fine ، inXile ، Obsidian Entertainment و Ninja Theory از سوی مایکروسافت بودیم.

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه آینده این کمپانی ردموندی چیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: